Komentáře CUC614:


Děkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPAhoj Petr, posielam denník z CUC 614. Vďaka za vyhodnotenie a všetkým za spojenia.
73! Vlado OM3CQZdravim vsechny zavodniky. Tak se me zda, zejmena s porovnanim se vcerejsim NZ, ze tento cas zacina byt horsi pro QRP. Dnes velmi kolisave signaly, chvilemi jsem mel pasmo temer prazdne a na CQ v te dobe taky skoro nic. Byly velmi silne uniky az do nuly - alespon v mistnim QRM.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, dnes dobré podmienky, dosť /Q staníc bolo počuť vďaka za spojenia a vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUAhoj všetkým, dnes to šlo ako z chlpatej deky...hi. Nedarilo sa mi dovolávať aj Q stanice boli u mňa dosť slabé.
FT817ND 1W Dipol,
73s Miro OM5RWPozdravení všem. Děkuji za spojení. Dnes v čerstvě obíleném Žacléři to moc nešlo. Velké rušení. Často jsem si musel nechat opakovat report.
Naslyšenou za týden.
73! Zdenek 1lzZdravím závodníky, dnes ve druhé polovině horší podmínky, jinak OK. Díky všem za pěkný závod.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QAhoj všem, díky za qso a za vyhodnocení.Buďte zdrávi!!
72 + PZ   Láďa OK2BLDAhoj, v příloze posílám deník ze závodu CUC 12.duben 2021. Podmínky se trochu vylepšily až ke konci závodu. Pozdrav všem závodníkům,  dík za vyhodnocení a naslyšenou v dalším kole.
Hezký den
73 Tony OK1DORAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJahoj,v prilohe posielam log,vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 Slavo OM0ASPrvní čtvrthodina dobrá ale druhá, to byla bída. Díky všem za spojení. RIG : FT890 ,1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD
73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika BenczeováZdravím závodníky a v příloze posílám deník z cucu 614.Dík všem za spojení i hodnocení a těším se příští kolo nsl.
73! OK2PKT RomanZdravím všechny příznivce CUCu, Děkuji všem za spojení. Podmínky žádné převratné. Měl jsem zde velké rušení, tak doufám, že jsem vše dobře pobral.
Mějte se krásně a hlavně zdravě.
72! Vašek OK1DCS