Komentáře CUC620:


Ahoj, v příloze deník
73 MartinZdravim vsechny zavodniky. Dnes jsem odjel pileup z meho lepsiho QTH, bylo to fajn, minimum ruseni, ale myslim, ze mene stanic. Posledni 4 minuty bez QSO
73 Jirka OK1OADěkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEPAhoj Petr a všetci závodníci, vďaka za spojenia a za vyhodnotenie.
73, Vlado OM3CQPozdravení všem! Tak dnes docela dobrý start, ale pak mi došly síly a výsledek odpovídá normálu. Stanice jsem poslouchal jinak, než v minulých kolech. OM jsem neslyšel vůbec. Ale musím se pochválit. Po asi dvou letech jsem včera udělal pár spojení v Nedělním závodě a dnes dopoledne na 7 dvě spojení. Snad zase začnu vysílat i mimo CUC.
Vy 72! zdenek 1lzahoj,v prilohe posielam log,dnes u mňa dobré podmienky do 20,minúty potom som už nepočul ani jednu stanicu /Q,
vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 Slavo OM0ASZdravím závodníkov, podmienky pre mňa nič moc, po MWC som kontroloval anténu. Len dve /Q stanice a aj OK1LO/Q, ktorý zvyčajne ide u mňa dobre bol slabulinký. Ale pocitovo lepšie ako v MWC, kde ma kopa staníc s QRP vôbec nepočula.
Asi to bude chcieť popracovať na anténe.
73 Miro OM3ZUAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Dnes u mne výborné podmínky,které jsem už dlouho nezažil. Dostal jsem se dokonce na 30 qso,což se mi už dlouho nepovedlo.Mohlo by to tak pokračovat. HI.
Mějte se krásně a buďte zdrávi.
72 + PZ  Láďa OK2BLDZdravím závodníky, dnes jsem špatně slyšel OM a OK2 stanice, takže podmínky divné. Spojení s pile up stanicí bez problémů na první pokus - Jirka asi jel z chaloupky :-). Díky všem za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom zápis do TR4W Ahoj, v příloze posílám deník ze závodu CUC 24. květen 2021.Dnes se podmínky rychle měnily a ve druhé etapě na pásmu  nebyl chvílemi nikdo.
Díky za vyhodnocení, všem přeji hezký den, pohodu a těším se na další kolo CUC.
73 Tony OK1DORZdravím závodníky, v příloze posílám deník z cucu 620.Pěkný závod,podmínky dobré,pile up taky, mohlo by být více stanic.
Dík všem za spojení i hodnocení a těším se příště NSL.
VY73! ok2pkt RomanOpět žádná sláva. Velké časové prodlevy. Kvéčka pouze dvě, Láďa LO a Jenda BND /549/. V 1754 jsem se pokoušel dovolat Slava OM0AS. Marně.
Všem děkuji za spojení.
RIG : FT890  1W outANT : LW 34m
ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD