Komentáře CUC621:Zdravim vsechny zavodniky. Dnes hezky, svizny zavod. Signaly v dobre sile, jen OM trochu slabsi nez obvykle a v druhe etape me chybela i Nika OM8KW - sorry. V druhe etape jsem se hure dovolaval, pokud volalo vice stanic, obvykle jsem byl pretlacen - to je QRP.
73 Jirka OK1OAZdravím závodnice a závodníky, dnes pěkný závod. Povedlo se přelomové spojení se Zdeňkem 1LZ - díky. Povedlo se spojení jen 6x s kolegy VLP. Díky za vyhodnocení. PZ + 72 Láďa OK1LO/Q K3S - 1W - Windom Zápis do TR4WDěkuji za výhodnocení a závod Radek OK1DEPAhoj, zdravím všetkých závodníkov, dnes to bolo opäť s vyššou úrovňou miestneho rušenia, ospravedlňujem sa viacerým za opakovania a jednej /q stanici, ktorú som v mojom miestnom rušení bohužiaľ nepobral. Vďaka za vyhodnotenie.
73, Vlado OM3CQZdravím závodníkov, podmienky stále nemastné-neslané s dosť veľkým qsb. Vďaka za spojenia a za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce.
73 Miro OM3ZUZdravím CUCáky, a hlavně ty, kteří se ještě nezapojili do Nedělního závodu. Když Zdenek OK1LZ asi dvou rokách navštívil NZ, řekli jsme si s Honzou OK1MNV, že by nebylo špatné aby jsme se pokusili zvednout účast v CUCu a možná by někteří naopak mohli zvýšit účast v NZ. Myslím, že už bulo dost tvrdošíjně trvat na tom, NZ nikdy nepojedu. Myslím, že by to pomohlo oběma závodům. Luboš OK1FGDPozdrav všem. Dnes se moc nedařilo. Omluva Nice za zmatky. Na kmitočtu byla skruáž a tak to dopadlo až na několikátý pokus. Jinak po dlouhé době přelomové spojení. Jinak velké místní rušení a slabší stanice jsem četl s obtížema. Nakonec nešek generátor výsledků a tak jsem lovil z paměti jak vypadá zápis a vypotil jsem jej ručně. Snad to program skousne. Perlička na závěr: Včera jsem chtěl odjet Nedtest. Po 19 hodině jsem si nalinkoval deník a najel na web, abych zjistil tabulkupreferencí. Ale místo ní na mne vyskočilo, že se 30.5. nejede. No co, když nejde o řivot, jde v podstatě o ..... Vy 72! Zdenek 1lzAhoj Zdenku, chtěl jsem zapsat výsledky cucu 621 do tabulky na internetu http://ok2cqr.com/cuc/cuclog.php tak jak to vždy zapisuji,ale ta nefunguje.Kdy bude??? ok2pkt RomanAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJDobrý den, v příloze posílám deník  ze závodu CUC 31.květen 2021.Podmínky se zlepšily až ve druhé polovině závodu. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem a naslyšenou zase v dalším kole. Hezký den
73 Tony OK1DORAhoj, nefunguje ruční psaní logu. Nějak jsem to ubastlil, tak nevím... Díky, Vl. FII

Ano. Čtyři stanice měly problém. Tys zpracoval, dvěma a sobě jsem přepsal ručně.


Ahojte, posielam denník z CUCu 621. Ďakujem za spojenia, a pozdravujem všetkých.
73/88! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika Benczeová