Komentáře CUC623:


Zdravim vsechny zavodniky, dnes slabsi podminky s velkymi uniky. V prazskem QRM jsem si musel nekolikrat nechat zopakovat nr. QSO. OM sly dnes mimoradne slabe.
73 Jirka OK1OAAhoj, tak jsem to po dvou letech zkusil, abych si ověřil, že přes panelákové QRM, QRPP stanice stále neberu. Díky za QSO těm co měli trpělivost s mými žádostmi o opakování, a zase někdy NSL.
72, PZ, Robert OK2PYADěkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPZdravím závodnice a závodníky, dnes tedy velké úniky. Na OM se mi nepovedlo ani jedno spojení. Díky všem za spojení a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom Zápis do TR4WAhoj Petr, posielam denník z CUC 623. Vďakaza vyhodnotenie a všetkým za spojenia.
73, Vlado OM3CQPozdravení všem a díky za spojení. Dnes to bylo slabší a signály stanic hodně v průběhu závodu silně kolísaly. OK1LO/Q v 1. etapě sotva slyšitelný a v druhé ,po asi 5 minutách 599. Tak zase za týden!
vy 72! Zdenek 1lzDíky všem za spojení a za vyhodnocení pořadatelům. Ať se všem daří. NSL za týden.
KX2, Zepp 2x17m
73 Milan OK2BCFahoj v prilohe posielam dennik ,vďaka za qso všetkým
73 Slavo OM0ASAhoj,
v Brně dnes signály slabé, v únicích a hodně rušení.
Prozměnu dnes odešel WINKEY, takže dnes stylem tužka papír a pastička přímo v rádiu. Jsem zvědavý, co odejde příště.
73 NSL Jirka OK2OP
Ahoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu. Buďte všichni zdrávi,
72+ PZ  Láďa OK2BLDVšem děkuji za spojení. Dodatečně děkuji Jirkovi 2OP za přepis  deníku z minulého kola.
RIG : FT890  1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDDobrý den, v příloze posílám deník ze závodu CUC 14.červen 2021. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům a NSL za týden.
Hezký den
73 Tony OK1DORZdravím závodníky, dnes podmínky nic moc,občas se stanice téměř ztrácely do úniku, ale i tak se dalo....Dík všem za qso i hodnocení a v příštím kole nsl. vy
73! ok2pkt RomanZdravím závodníkov, horko-ťažko jedno /Q spojenie a viacej hluchých páuz 2-3min bez QSO, taký bude aj výsledok. Vďaka za spojenia a vyhodnotenie a dopočutia nabudúce.
73 Miro OM3ZUAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ
73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika BenczeováZdravím všechny příznivce CUCu, Děkuji všem za spojení. Signály hodně houpavé a slabé, zvláště z OM. Účast nebyla největší, ale užil jsem si to.
Mějte se krásně
72! Zdraví Vašek OK1DCS