Komentáře CUC624:Zdravim vsechny zavodniky, dnes z Prahy dost spatne podminky. OK2 a OM byly slabe a navic krome local QRM silne QRN od bourek.
73 Jirka OK1OAPozdravení všem. Dík za spojení těm co jsme se udělali a ostatním za účest. Také dík hodnému vyhodnocovateli za vyhodnocení. Naslyšenou za týden. Vy72! Zdenek 1lz Ahoj Petr, posielam denník z CUC_624. Vďaka za vyhodnotenie a všetkým, ktorých som v miestnom QRN počul, za spojenia a trpezlivosť.
73, Vlado OM3CQPřed CUCem se Hranicemi prohnala bouřka (málo vody, ale pěkné výboje). V CUCu jsem se ani nedivil, že mne málokdo slyší, já jsem z toho praskotu taky moc nedešifroval, sri.
73 Jemda 2BND/QZdravím závodníkov, mwc bol s QRP masochizmus z mojej lokality - a v CUC išli dobre len lokálne stanice z východu, potom stanice, ktoré sú väčšinou dobre u mňa počuteľné. Pile-up OK2EA išiel v pohode. Vďaka za spojenia a dopočutia nabudúce.
73 Miro OM3ZUZdravím závodníky, dnes tedy maso. Na OM stanice jsem se vůbec nedostal, spojení v první etapě s pile up stanicí až na poslední chvíli, velké rušení ... prostě to dnes dalo s 1W zabrat. Díky všem, co vydrželi a vyhodnocovatelům za vyhodnocení. PZ + 72 Láďa OK1LO/Q K3S - 1W - WindomByl to přímo lov v kalnejch vodách, praskot a slabé signály. Výzva s jedním wattem, to byla přímo drzost. Pokoušel jsem se dovolat Stana AQ ale nepodařilo se a tak jsem se odladil neb to nebyla má frekvence. Všem děkuji za spojení. RIG : FT890  1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD ""Příroda nám dnes zkomplikovala život. Naštěstí pro mě jako pileup stanici se mému QTH bouřky vyhnuly a mohl jsem závod absolvovat. QRN ale bylo silné. Počty výbojů nad některými oblastmi byly nevídané. I na mé straně budou chyby v přijímaných kódech. Těm, které tak postihne ztráta bodů, se omlouvám. Pominu-li QRN, tak u mě byly podmínky kolísavé. Registroval jsem velké změny síly signálu i v průběhu spojení.  NSL příště  Víťa OK2EA Ahoj, posílám deník ze závodu CUC 21.čercven 2021. Dnes v  silné QRN a úniky. Signály v průběhu spojení mizely do nuly. Dík za vyhodnocení, pozdrav všem účastníkům a naslyšenou za týden. Snad se to trochu zlepší. Hezký den
73 Tony OK1DORahoj,v prilohe posielam dennik,podmienky dosť špatné,ďakujem za qso a vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASZdravím závodníky a posílám deník z cuc 624.U mě silné QRN, zdálo se i méně stanic než jindy, pileup ok2ea byl slyšet výborně.Dík všem za spojení,hodnotitelům za hodnocení a těším se na příští kolo. VY
73! ok2pkt RomanAhoj, v příloze posílám log. Všem děkuji za spojení a Zdeňkovi LZ za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJPozdravujem všetkých. Podmienky boli u mňa v 1. etape horšie, v 2. mierne lepšie. Žiadna VLP stanica. Zdeněk OK1DZD tu dal info, že ma volal, ale žiaľ nedalo sa. Mal som snahu urobiť spojenie so Zdeňkom OK1LZ, aj sme si vymieňali reporty, ale sa na nás posadili iné, silnejšie stanice a už to nešlo. Vďaka za vyhodnotenie a dopočutia v ďalších kolách.
73, Stano OM8AQ