Attachments area

Zdravim vsechny zavodniky. Dnes jsem po dlouhe dobe jel CUC z chalupy a bylo to zklamani. Asi vice DX antena brala hlavne vzdalene bourky a tak jsem si casto musel nechat opakovat nr. Vypada to, ze prazske QRM a nizka antena by byla na CUC lepsi.

73 Jirka OK1OAZdravím  závodníky,


dnes opět podmínky pod psa. Pepa coby pile up stanice byl ale krásně slyšet a spojení se povedlo bez problémů v obou etapách.


Díky všem za spojení.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom

zápis do TR4WAhoj všetkým,

posielam log z CUC 625. Vďaka všetkým za spojenia a organizátorom za vyhodnotenie. Vďaka 1DZD/Q za prelomové QSOs !

73, Vlado om3cqAhoj všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení.V druhé etapě to více bouřilo.

72 + PZ  Láďa OK2BLD OstravaZdravím závodníkov,

v prílohe log, vďaka za spojenia a vyhodnotenie

a dopočutia nabudúce

73 Miro OM3ZUahoj, v prilohe posielam log,dnes to bolo ťažké presadiť sa ,vďaka za vyhodnotenie a qso všetkým,73 Slavo OM0ASOmlouvám se ale 5. července nemohu jet PILE UP, nebudu přítomen. Snad by se to dalo přehodit s někým, kdo bude po mně na řadě a mohl bych jet o týden později. Když to nevyjde, nevadí.

Pořadatelům dík za jejich práci pro nás.

73 - Petr OK2BTK.


Pořadatelé: zařídíme vystřídání. A práci děláme rádi :-). Telegrafii zdar !Dnes to dopadlo o cosi lépe než minulý týden, ale taky žádná sláva. Jen 9 qso. To doprošování bylo zdlouhavé a i tak se nedařilo.

72? Jenda 2BND/QAhoj,

v příloze deník z CUC 28.červen 2021,Podmínky dnes špatné. Po celém pásmu praskot a velké úniky.

Přesto některé stanice byly slyšet ve velké síle. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům a naslyšenou v dalším kole.

Hezký den


73

Tony OK1DORZdravím závodníky a vyhodnocovatele. Dnes oproti včerejšímu NZ u mě bouřkové rušení,účast dobrá,podmínky šíření taky....Dík všem za spojení (ok2ea přelomové) i hodnocení a příště NSL. 73! ok2pkt RomanAhoj Petře,
v příloze posílám log. Všem děkuji za QSO a Tobě za vyhodnocení!
73!  JIrka  OK2NAJZdravím všetkých. V 1. etape to šlo celkom dobre, v 2. som sa horšie dovolával. Podarilo sa urobiť aj VLP stanice, vďaka za trpezlivosť s opakovaním reportov. Tiež po dlhšom čase 2x spojenie so Zdeňkom  OK1LZ. Dopočutia o dva týždne, nasledovné kolo pôjde Nika. Vďaka za vyhodnotenie.

73, Stano OM8AQNechápu, jak se mi v tom bouřkovém praskotu podařilo udělat pětadvacet spojení. Už jsem chtěl sluchátkama
 praštit vo zem ale nakonec jsem se překonal a vydržel až na konečnou. Hi. Poslední dobou nejsem moc úspěšnej směremna OM a tak mě potěšilo, že se podařila spojení s Vladem 3CQ na časovém zlomu. A na konci vyšlo i  se Stanom 8AQ.Všem děkuji za spojení.RIG : FT890  1W outANT : LW 34mruční klíč73!Zdeněk OK1DZD