Komentáře CUC629:


Zdravim vsechny zavodniky, dnes jako pileup. Byl to pro me narocny, ale hezky zavod. Diky nestazene FT991A (100W) jsem byl asi slusne slysen a nemusel jsem opakovat. Omlouvam se snad polovine stanic za opakovani cisla, ale cerny bourkovy mrak se drzel nejakych 8km ode me nad Mnichovym Hradistem a QRN bylo obrovske.
73 Jirka OK1OAPozdravení všem a dík za spojení. Dnes po 19 hodině nad Žacléřem bouřka, ale ukrutná. Do začátku CUC se odstěhovala dál ale otravovat ve sluchátkách nepřestala. Jinak signály až na vyjímku slabé. Dost těžko jsem se i dovolával. Naslyšenou za týden.
Vy72! Zdenek 1lzAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu. Dnes jen o trochu lepší, než ve včerejším nedělním závodě.Opět hodně qrn  a qsb.
72 + PZ Láďa OK2BLDAhoj Petr,
posielam denník z CUC 629. Vďaka za závod a vyhodnotenie.
73, Vlado OM3CQDěkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEPZdravím závodníkov, ťažké podmienky, len tak-tak 2x pile-up, ani jedna /Q stanica i keď som nejaké počul vďaka za spojenia a vyhodnotenie
73 Miro OM3ZUZdravím závodnice a závodníky, dnes se i přes rušení povedlo 2x spojení s Nikou - díky. Jirka jel coby pile up asi z chaloupky, protože byl krásně slyšet. Z VLP stn jsem dělal jen Vláďu FII/Q a Zdeňka DZD/Q, zato ale v obou kolech. Slyšel jsem i Láďu BLD/ Q, ale spojení se přes silnější stanice nepovedlo, tak příště. Díky všem za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ +72 Láďa OK1LO/Q
KX3 - 1W - Dipol
Zápis do TR4Wahoj v prilohe posielam dennik,vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 Slavo OM0ASJeště pár takovejch to kol a přijdu o slechy. Nějak si to moje rádio nedokáže s tím praskotem poradit... Nepřejdeme na efté8ku??? Z OM jsem tentokrát nikoho neslyšel. Děkuji všem, kterým se podařilo vylovit z toho praskotu ten můj jeden wattík.
RIG : FT890  1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDAhoj, v příloze log z CUC 26.červenec 2021. Dnes to bylo se silnym QRN. S bídou 24 qso Díky tomu rachotu bude dost chyb.  Pozdrav všem závodníkům,díky za vyhodnoceni a NSL v dalším kole, snad už ty bouřky dají pokoj. Jirka OK1OA byl celou dobu nádherně slyšet. Hezký den
73 Tony OK1DORZdravím závodníky a v příloze posílám deník z cucu629. Znovu velmi silné bouřkové rušení,signály byly na hranici čitelnosti.Dík všem za spojení, hodnotitelům i za hodnocení a těším se na příští kolo jako pileup.
VY73! ok2pkt Roman
73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika BenczeováAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení a všem za QSO.
73!  Jirka  OK2NAJ