Komentáře CUC632:


Děkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPahoj, v prilohe posielam log,vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 Slavo OM0ASZdravim vsechny zavodniky. Dnes to bylo velmi zarusene blizici se bourkou. V Praze zatim jeste ani nekapnulo, zatahuje se, ale dovedu si predstavit podle sily QRN jak to muselo vypadat dale na vychod.
73 Jirka OK1OAAhoj Patr, posielam denník z CUC 632.Celkom dosť QRN, ale to mali asi viacerí závodníci. Vďaka za závod a vyhodnotenie a všetkým za spojenia.
73, Vlado OM3CQAhoj, v příloze deník.
73 MartinAhoj všem , děkuji za qso a za trpělivost  v těch strašných  bouřkových podmínkách. Snad už se to vyblblo.
72 + PZ   Láďa OK2BLD OstravaPozdravení všem a díky za spojení. Dnes tu ještě otravovalo rušení od bouřek. Jinak, některé stanice vždy silné jsem dnes sotva bral. Jiné tu bouraly. Pileup byl hodně přes 9. Tak zase naslyšenou za týden.
Vy 72! Zdenek 1lzZdravím zúčastněné, dnes po dlouhé době z Makova. Rušení obrovské, ale po přepnutí na vertikál to konečně dostříklo i na OK1DZD/Q. Napínal jsem moje ohluchlé slechy, co se dalo, ale po Jeníčkovi 2BND ani  " chýru". 5W co lezlo z mé staré FT 100D každý přečural.
Tak Vy 73 a příště nsl.
    Pavel om3iagTak u mne podmínky přímo bojové . Nepřítel nasadil takovou úroveň rušení, že to byl ale zážitek. Během první čtvrthodiny jsem to chtěl zabalit. Volání výzvy, zbytečná ztráta času. Ve druhé se mi podařilo dešifrovat až deset stanic. Nejsem si jistej, zda se mi to  podařilo i v případě předávaných kódů... Všem děkuji za spojení.    
RIG : FT890 , 1Wout
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDZdravím závodníky, dnes otřesné podmínky, hlavně ve druhé etapě.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QZdravím závodníkov, V prílohe log, dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUDobrý den, v příloze posílám deník ze závodu CUC 16.srpen 2021.Dnes podmínky v Praze díky silnému QRN bídné.  Na východě to asi bylo daleko horší. Snad už ta QRN "aktivita" brzy skončí. Díky za vyhodnocení a všem za spojení.Přeji hezký den a těším se NSL v dalším kole.
73 Tony OK1DORZdravím závodníky a v příloze posílám deník z cuc 632.U mě podmínky ještě horší než v NZ předchozí den, některé stanice jsem přes QRN spíš tušil než slyšel.Dobře slyšet byl pileup ok1dcs . Dík všem za spojení i hodnocení a NSL v dalším kole.
73! ok2pkt RomanZdravím všechny příznivce CUCu, Tentokrát jsem si Pile-up moc neužil. Jednak na severu Rakouska byla silná bouře, tak jsem měl velice špatné příjmové podmínky, ale to se ovlivnit nedá. Co neovlivnit dá, je chování účastníků závodu. V tomto kole byl extrémní počet těch, kteří vůbec nečetli propozice před závodem. Samozřejmě, že může stát každému, že omylem začne vysílat ne frekvenci Pile-up stanice, ale včera to bylo až neuvěřitelné. Díky tomu jsem asi přijal špatný kód od Honzy OK1MNV. A co bylo nejhorší, že mě zdržovala celkem silná stanice, která se mi nažila vysvětlit, že v CUCu se musím po QSO odladit. Abych urychlil nesmyslnou komunikaci, tak jsem se odladil, ale za chvilku už začal znova. To jsem už neustoupil. Prosím vás, čtete před závodem tabulku preferenci, ať nebráníte rozdávat 5 bodů ostatním stanicím. Vím, že CUC není světový závod, ale to neznamená, že se na něj řádně nepřipravíme. Pokud jsem špatně pobral někomu předávaný kód, prosím o pochopení, rušení bylo velice silné.
Mějte se všichni krásně, zdraví Vašek OK1DCS 72!Pozdravujem všetkých. Podmienky boli celkom dobré. Nedarilo sa mi presadiť, keď sme volali viacerí. Dopočutia nabudúce a vďaka za vyhodnotenie.
73, Stano OM8AQ