Attachments area

Zdravim vsechny zavodniky,

dnes divne podminky. V prvni etape se me to zdalo vyborne, silne signaly, ale pouze par stanic bylo podstatne slabsi nez jindy. Ve druhe etape se to tak zhorsilo, ze jsem ani nenasel pileup OM3CQ a rada dalsich stanic taky podstatne zeslabnula.

73 Jirka OK1OAAhojte,

dnes ako pile-up. Ďakujem za všetkým za trpezlivosť a ospravedlňujem sa tým, ktorých som len tušil, ale nepobral. Miestne rušenie a slabá anténa urobili svoje. Snáď nabudúce.

73, Vlado OM3CQPozdravení všem a dík za spojení.

Dnes po velice zdařilém začátku jsem marně pšt minut na konci etapy hledal pileup. Ve druhé jsem jej našel a celých pět minut jsem se dovolával. Nakonec se povedlo v poslední chvíli, ale pileup jen v jedné etapě a to marné hledání zmyřily opět naději na první místo. Hi. Tak snad za týden.

Vy 72! Zdenek 1lzAhoj všem skalním fandům telegrafie.

Dnes v Ostravě bídné podmínky /qrn a déšť/.

Hodně stanic jsem pouze slyšel , ale nedovolal se, sri.

72 + PZ  Láďa OK2BLDAhoj, posílám pár spojení ze závodu. Podmínky nic moc. Přes rok jsem nevysílal a tak jsem rád že tady ještě jsme a bojujeme. Podařilo se mi opravit stanici, tak na slyšenou v dalších závodech. 73! PepaOK1KA


WA: Pepo, jsme rádi, že jsi tady opět mezi námi. Hurá do boje :-)

Zdravím závodníkov,

Podmienky nič moc - v prvom kole som pile-up ani nenašiel,

snáď bude dobré spojenie s OK1DZD/Q

Vďaka za spojenia, vyhodnotenie a dopočutia nabudúce

73 Miro OM3ZUahoj,posielam dennik,u mňa dnes špatné podmienky,vďaka za vyhodnotenie a qso 73 OM0AS SlavoDnes bída a utrpení. Pileup ani v jedné etapě. A jinak taky nic moc.

72 Jenda 2BND/QZdravím závodníky,


dnes to z mého QTH moc nešlo, hlavně ve druhé etapě byl problém se dovolat.


Díky za vyhodnocení.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W – WindomDocela to šlo. Všem děkuji za spojení.

RIG : K2 , 1W out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZDZdravím všechny,dík za spojení, Petrovi OK2WA za hodnocení. U mě trochu QRN, pileup OM3CQ byl slyšet dobře,ostatní jak kdo-podle výkonu.....Těším se na další kolo, VY73!

ok2pkt RomanPosílám LOG a děkuji za vyhodnocení. Všem stanicím děkuji za spojení.

VY 73! Jirka, OK1DAR


Pozdravujem všetkých. Podmienky boli mierne horšie, ale šlo to. Bez búrkového rušenia. Vďaka za vyhodnotenie.

73, Stano OM8AQDnes

poděkování Jendovi OK2BND za nezměrnou trpělivost, že mi vydržel snad 3 minuty opakovat číslo spojení v prostoru totálního mumraje, co vznikl na místě našeho nedokončeného spojení,  kde se vystřídalo během mého opakovaného dožadování o číslo spojení opravdu hodně stanic. Marné volání. Nevěřím, že by mne neslyšeli. Přiznávám, že mě to docela rozhodilo. I to se stává, nikdo není dokonalý.

Stává se, že stanice dokončí spojení a aniž se přesvědčí, jestli je frekvence volná, těsně vedle volá CQ. Speciálně rychlíci, kteří jedou ostrým neúprosným tempem mají ve zvyku takto obšťastňovat magický ether. A tak si říkám, že se mám stále co učit, abych nezakrněl......  

73 - Petr OK2BTK.