Komentáře CUC635:


Ahoj v příloze deník
73 MartinZdravím závodníkov, podmienky išli v druhej etape dole, vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPrvní etapa dobrá, v té druhé jsem začal mít velké problémy se vůbec na někoho dovolat. Děkuji za QSO a pořadatelům za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAAhoj, posielam denník z CUC_635. Vďaka za vyhodnotenie a všetkým za spojenia. Ešte raz sa ospravedlňujem tým, ktorí v minulom kole prišli o body za neplatné spojenia s pile-up kvôli chybám v mojom denníku. Nemal som dobrý deň - spojili sa zlé podmienky s technickými problémami s PC...
73, Vlado OM3CQPozdravení všem! Tak dnes zase po dlouhé době přes 20 QSO a po dlouhé době OK2ZC. No jedno spojení na přelomu etel se mi nezdá, asi pojde mimo. Ale jedna připomínka. Vyhodnocovatelé vyhodnocují a nejsou policajti. A je na nás každém jednom, aby ctil hamspirit. Věřím, že přestupky udělá každý, jsme lidé. Ale je dobře si přečíst podmínky. V jednu chvíli jsem si myslil, že jedu jiný zývod. Stanice kousek nad hranicí soutěžního segmentu dávala výzvu a signál mi tu boural více než pileup. No a odladit se???, to se nekonalo. Přátelé, koukněte občas na web a do podmínek závodu.
Vy 72! Zdenek 1lzDnes byly nějaké dobré podmínky, tak jsem toho udělal více, hi.
72 Jenda 2 BND/QZdravím závodníkov, podmienky išli v druhej etape dole, vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUAhoj všem , děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Omluva Vláďovi OK1FII/Q, bohužel  rušila mne silná stanice hned vedle sri.Dnes zajímavé podmínky. Některé qrp stanice u mne byly 599+10 dB.
72 + PZ   OK2BLD Láďa  OstravaZdravím závodnice a závodníky, dnes pěkný závod. Díky všem za spojení a také za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q K3S - 1W - Windom Zápis do TR4WLuděk Odehnal OK2ZC OK3C
ok2zc.blogspot.com ok5z.blogspot.cz ada-ob.blogspot.com
QRV also as OZ/OK5DX, OK5W, OK5Z, Z66D, Y87K, TO6OK, 5K0KDnes jsem byl pileup. Na mé straně hodnotím podmínky šíření jako dobré, tak snad se všichni dovolali. V jeden moment se ale vloudila chybička, kód mně předávaly dvě stanice současně a jedna z nich tedy žije v domnění, že má spojení s pileup. Nedokázal jsem tuto situaci rychle (a hlavně tak, aby bylo pochopeno, co se stalo) vyřešit. Toto se občas stane i v jiných závodech. Dnes předávaly následující stanice číslo spojení 1 ve druhé etapě, takže chci poděkovat za účast (thanks for the participation):  OK1DBE, SN1T, DL9 DST.   Všem dík sa spojení a CU AGN.
73 Víťaahoj v prilohe posielam dennik ,po náročnom víkende- vhf deň rekordov ,sa mi moc dnes nechcelo ,no celkom to šlo,na konci som sa trápil,nevadi,vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 Slavo OM0ASNějak to dnes nebylo ono. Buď málo stanic nebo bídný podmínky. A tak z déiksů pouze Mika a CQ. Jendu BND se mi podařilo vylovit pouze jednou. Všem děkuji za spojení.
RIG : K2 , 1W out ANT : LW 34m  ruční klíč
73!  Zdeněk OK1DZD ""


Zdravim vsechny zavodniky, dnes jsem zustal na chalupe v Ceskem raji a uzil jsem si perfektnich silnych signalu bez ruseni. Jen by asi bylo dobre pouzivat i kmitocty nad 3543, CQ na 3544 jiz nevedlo k zadne odpovedi a pri tom kolem pileup byla casto neprehledna tlacenice.
73 Jirka OK1OAAHoj, v příloze posílám log z závodu CUC 6.září 2021. Podmínky se rychle měnily . Zpočátku to bylo dobré ale druhá etapa byla bídná. Dík za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům Hezký den a NSL za týden.
73 Tony OK1DOR
73 / 88 ! Nika OM8KW -- S pozdravom, Veronika BenczeováZdravím závodníky a díky všem za qso, hodnotitelům i za hodnocení. Těším se nsl v příštím kole.
VY73! ok2pkt RomanZdravím, posílám LOG a děkuji za vyhodnocení. Všem stanicím děkuji za spojení! KENWOOD TS-590S 5 Watts
VY 73! Jirka, OK1DAR