Komentáře CUC637:


Zdravim vsechny zavodniky. U me prumerne podminky, ve druhe etape to bylo trochu slabsi. Pileup v CUC 638 potvrzuji
73 Jirka OK1OADěkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPAhoj Petr, vďaka za závod a vyhodnotenie. Podmienky sa začínajú zlepšovať. Pozdravujem a všetkým prajem veľa zdravia.
73, Vlado OM3CQAhoj, dnes jsem zvolil pro pileup kmitočet 3546 kHz. Jednak proto, že mám na 3542 nějaké lokální QRM od jednoho z mnoha spínaných zdroj\ů v paneláku, a pak jsem vám cht\ěl také nechat více prostoru. Vím o dvou účastnících, co mne nenašli, tak t\ěm se omlouvám.
73, Robert OK2PYAHezký večer přeji všem závodícím. Dnes nestály podmínky za nic. Signály byly roztřepené jako od Aurory a měly velké úniky. Ještě ke všemu mě zlobilo klíčování. Děkuji za pěkný závod, za spojení a vyhodnocení.
73! Pepa OK1KAZdravím závodnice a závodníky, pěkný závod, ve druhé etapě ale již dost velké úniky.  Díky všem za spojení a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom
Zápis do TR4WZdravím závodníkov, podmienky výborné, aj /Q stanice dobre počuteľné vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJahoj,dnes to celkom išlo ,pár chýb určite bude ,bolo to na hranici počutelnosti,vďaka za spojenia a vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASTentokrát to bylo slabší, jen dvacet spojení. Někdy jsem si připadal jako pajlapovka, to když se na mne dobejvalo několik stanic. Né vždy jsem vzal toho prvního.
Všem děkuji za spojení. RIG : K2 , 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDAhoj  všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.V druhé etapě už to šlo ztuha.
72 + PZ  Láďa OK2BLDPozdravení všem. Tak sice po skoro probdělé noci a docela těžkém dni se dnes dařilo. Přelomové spojení, 2x pileup a kupa /q. Také vyrovnán rekord 23 QSO. Uvidíme chybovost.
Příští týden zase naslyšenou.
72! Zdenek 1lzZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu.
KENWOOD TS-590S 5 WATTS
VY 73! Jirka, OK1DAR Ahoj, v příloze posílám log ze závodu CUC 20.září 2021. Zpočátku dobré podmínky. Ve druhé polovině závodu signály silné, ale značky roztřesené ,tak že to nešlo přečíst. Proto časté opakování. Bude asi dost chyb.
 Děkuji za vyhodnocení, všem za spojení a těším se za týden NSL.
Hezký den
73 Tony OK1DOR73 / 88 ! Nika OM8KW --
S pozdravom, Veronika BenczeováZdravím závodníky a posílám deník z cucu 637.Všem dík za spojení, Petrovi za hodnocení a příští kolo NSL.
73! Roman ok2pkt.
Ahoj, v příloze deník, sice pozdě, ale nakonec se mi to podařilo.
73 Martin