Komentáře CUC641:


Podmínky šíření na hraně, ale ještě to šlo. Děkuji za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAAhoj Petr,
Vďaka za závod a vyhodnotenie. Zdravím všetkých závodníkov a ďakujem za spojenia. Dnes u mňa veľmi slabá 1. etapa.
73, Vlado OM3CQZdravím závodníkov, v prílohe log, vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUZdravím závodníky, dnes to tedy bylo maso, podmínky byly velmi špatné, hlavně ve druhé etapě. Díky všem za spojení .
PZ + 72 Láďa OK1LO/QZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu.
73! Jirka, OK1DAR Děkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEPZdravim vsechny zavodniky. Dnes u me dost spatne podminky, silne uniky a druha etapa jeste horsi. Asi uz bude na case zmenit termin a zavodit drive.
73 Jirka OK1OAahoj,v prilohe posielam log,dnes to na vychode bolo zarušené hlavne v druhej etape ,vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 Slavo OM0AS
Pozdravení všem. Dnes to bylo dost vydřené. Silné rušené a stanice utíkaly. Také klíčování pod psa. A si omluva Pepíkovi OK1AY. Nejsem si jist, zda jsem ti dal kod. Když jsem si uvědomil, zkoušel jsem hned zavolat a již jsi byl z frekvence. Tak sri. Snad příště lepší. Vy 72! Zdenek 1lzTak se nám ty podmínky trochu pohoršily. Jen šestnáct spojení. Z kvéček pouze Láďa LO - 539. Všem děkuji za spojení.
RIG : K2 , 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDAhoj  všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Dnes to byl test na trpělivost a silné nervy. Včera v NZ to šlo líp.
72 + PZ  Láďa OK2BLDZdravím všetkých. U mňa podmienky dobré, v druhej etape ešte lepšie. Ďakujem za spojenia a za vyhodnotenie.
73, Stano OM8AQAhoj, v příloze posílám deník ze závodu CUC 18.říjen 2021. Podmínky horší než bídné, hlavně ve druhé etapě, kdy úniky do nuly během QSO. Projevovalo se to také ke   konci MWC závodu. Asi bude hodně chyb. Díky za vyhodnocení, všem za spojení a trpělivost . Hezký den a NSL v dalším  kole.
73 Tony OK1DORZdravím závodníky a posílám deník z cuc 641.Tentokrát podmínky v první etapě dobré, ale ke konci druhé se už blízké stanice začínaly vytrácet...Dík za spojení,OP i za hodnocení a těším se na další kolo.
73! ok2pkt RomanAhoj všem příznivcům CUCu, Hezký závod. Děkuji všem za spojení.
Krásný podzim přeje Vašek OK1DCS 72!Ahoj, v příloze deník
73 Martin