Komentáře CUC662:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes u me velmi kolisave podminky. V prvni etape slo OM velmi slabe, ve druhe se sice chvilemi zlepsily podminky, ale na pileup OM3CQ jsem pres veskerou snahu nenarazil a to jsem ladil az do 3561!
73 Jirka OK1OADoufám, že příští pondělí budou lepší podmínky. Dnes jsem nepobral jednu z /Q stanic,
asi tuším, kdo to byl, ale v tom panelákovém QRM se to přečíst nedalo.
Omlouvám se.
Pileup CUC 663 - beru na vědomí, potvrzuji a doufám, že se nezdržím v práci.
73, Robert OK2PYAAhoj, děkuji za závod a vyhodnicení. Nevím jak u koho, ale u mě zvláštní velmi kolísavé signály. Lépe bylo poslouchat na magnetickou smyčku než na Inv.V v 18 m.
73 Petr OK1NSPozdravení všem a dík za spojení. Dnes se nedařilo. V první etapě jsem ztratil 5 minut hledáním pileupové stanice. Ani ve druhé jsem ji nenašel. Říkal jsem si, že mi antena na OM nejde. Ale v poslední minutě OM8ON. Tak nevím. Asi jsem hledal blbě. Snad příště. Vy 72! Zdenek 1lzZdravím závodníkov, no dnes úplný horor, v prílohe log a dúfam dopočutia pri lepších podmienkach vy
73 Miro OM3ZUAhoj všem, díky za "vydřená" qso a za vyhodnocení.Dnes ještě horší, než před týdnem, Jestli mne někdo volal a já neodpověděl, tak se omlouvám . Vše bylo v šumu, pronikaly - jen  někdy - silnější stanice. Snad to bude příště lepší.
72 + PZ Láďa  OK2BLD  Ostrava.ahoj posielam log,podmienky dnes velmi biedne,dakujem za qso a vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASAhoj,
v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73! Jirka  OK2NAJZdravím závodníky, děkuji všem za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S, 1W, WindomAhoj všem a díky za QSO, Odjeto z pařezu v lese s FT-817ND pwr 1W a 42m LW. Všechny jsem krásně slyšel, s voláním to bylo slabší. Zkusil jsem dnes místo kapesního L článku unun 49:1. V jednu chvíli trochu chaos, když jsme na jedný frekvenci byli asi 4 a tak ani nevím, komu jsem dal report hi.
73 Jirka OK7NVDnešek horší. Kupodivu ani jedna OM stanice se mi nepodařila, jako by tam stála plechová stěna, sri. Nevadí, snad bude lépe.
72 Jenda 2BND/QSlabota. Pajlapového 3CQ jsem slyšel jen v MWCéčku... Podařila se dvě spojení s Jendou BND /559/. Všem děkuji za spojení.
RIG : K2 , 1W out ANT : LW
 34m ruční klíč
OK1DZDZdravím závodníky a posílám deník z cuc 662. Signály občas hodně kolísavé, ale jinak celkem pěkný závod. Dík všem za spojení i hodnocení a těším se za týden nsl.
73! ok2pkt RomanZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení.
VY 73! Jirka, OK1DARPozdravení všem,
podmínky špatné,na OK se to otevřelo až po 10-i min., stns /Q jsem vůbec neslyšel,výsledek tomu odpovídá.
Polepšení očekávám až po změně na letní čas.
Díky za vyhodnocení i za spojení a na slyšenou v dalším CUCe.
VY 73! Jaromír OM8ONAhoj, v příloze deník CUC 14.březen 2022. Podmínky dost špatné. Pile-up OM3CQ jsem vůbec nenašel. Ve druhé části závodu to bylo trošku lepší. V závodě  OK1MWC to bylo naopak  perfektní - skoro bez rušení  rušení. Dík za vyhodnocení a všem za spojení a těším se nasly za týden Hezký den
73 Tony OK1DOR