Komentáře CUC674:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes dobre podminky a hlavne bez bourkoveho QRN. Jen asi mene stanic
73 Jirka OK1OAPozdravení všem a dík za spojení. Tak jsem dnes zvědav. Včera propadák. Slévaly se mi tečky a čárky a tak jsem měk asi 80% QSO chybných. I dnes trochu problémy, ale snad to bude lepší. Škoda, že se mi přes veškerou snahu nepodařilo zlomit protistanici na přelomové spojení. Snad příště.
72! Zdenek 1lzZdravím závodníkov, dnes ťažké podmienky, vďaka za spojenia, Jirka za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUZdravím závodníky, díky za spojení a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QAhoj všem, odpadla zkouška s kapelou,tak jsem mohl zase odjet CUC. Podmínky podobné jako včera v NZ, ale o 5 qso více .hi.Hodně qrn  a šumu.
72 + PZ nsl příště Láďa OK2BLDTaškařice to tedy byla, nahánět v první etapě jednu z pileupek po bandu ;-).
Děkuji za pěkný závod a za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAZ mého pohledu pileup stanice to bylo dobré. Dík všem za spojení.
Víťa OK2EAahoj,posielm log zo závodu,ďakujem za vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASZdravím závodníky,dík všem za spojení,om0as pak za přelomová spojení a hodnotitelům za hodnocení. Podmínky lepší než v NZ, ale dodatečně jsem našel dost chyb,tak výsledek bude asi špatný. Těším se na další kolo...
73! ok2pkt RomanZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení.
VY 73! Jirka, OK1DARAhoj, v příloze deník z CUC 6.cerven 2022. K dnešnímu Pile-up. Zapomenul jsem se předem podívat na rozpis ,že Pile-up pojede Víťa OK2EA a také já. Bylo mi nějak divné,že vždy po spojení bylo ticho No tak jsem se odladil a hledal další stn. Pak mne ale upozornil Robert OK2PYA, že mám být  Pile-up. Tak honem rychlý pohled do rozpisu v druhém PC,  kde jsme byli  na Pile-up dva. Bohužel minuty letěly a  tak jsem s bídou udělal 34 QSO. Tak že dík zmatku - (mozková RAM už je víc dřevěná )  který jsem způsobil, se taškařice povedla dokonale Hi Roberte dík ! Dík za vyhodnocení a všem za spojení a těším se na další kolo.  Hezký den všem
73 Tony OK1DORSrdečně zdravím,děkuji za spojení a vyhodnocení.
Těším se na slyšenou i příště.
VY 73 ! Jaromír OM8ONOpět žádná sláva. Horko, těžko, jsem udělal osmnáct spojení. Všem za spojení děkuji.
RIG : K2 , 1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdZdravím všetkých, v miestnom rušení som mal problém so spojeniami s QRPP stanicami. Vďaka za trpezlivosť pri opakovaní reportov. Dve pile-up stanice urobili oživenie. Ďakujem za spojenia a vyhodnotenie.
73, Stano OM8AQ