Komentáře CUC683:


Zdravim vsechny zavodniky. Dobre podminky s minimem ruseni. Hezky zavod, jen ve druhe etape se me moc nedarilo,
73 Jirka OK1OAAhoj, v příloze deník
73 MartinAhoj všem, díky za  qso a za vyhodnocení.Dnes opět ve značném šumu.Asi  geomag. bouře. Chodilo to v takových vlnách, v minimu tady nebylo slyšet nic jen  Josefa OK 1USP a šum.
Užívejte léto , 72 + PZ Láďa OK2BLD  OstravaPodmínky v kombinaci s panelákovým QRM žádná sláva. Hodně opakování, tak snad nebude moc chyb.
Děkuji za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAAhoj všem! S hrůzou jsem zjistil na poslední chvíli před MWC, že mám být PileUp stanice! Nic jsem nepotvrdil, ale dobře s klikou jsem to zjistil včas! Skončil jsem dřív MWC, výkon jsem snižovat nemusel a denník N1MM+ jsem měl připraven. Jen jsem za pochodu obměňoval výzvu, aby neměla MWC a pak, aby nezdržovala opakováním mé značky. Snad to dopadlo dobře a dost veliké části jsem volal naprázdno, přesto v pohodě přes 40 QSO. Trochu jsem zápasil s /Q značkami, které jsem luštil a také jsem musel odjet o 500Hz na začátku při nectění mé pevné frekvence, ale v druhé půli jsem už neustupoval a tvrdošíjně jsem výzvoval do nectící stanice. Přesto vám děkuji za docela ukázněnou soutěž!
OK1USP  JosefZdravím závodníkov, dnes ako štatista, vďaka za spojenia, za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPozdravení všem a dík za QSO. Tak dnes ze dařilo tak, že když jsem měl 2 spojení a do konce ještě 10 minut, Myslel jsem. že budu atakovat 30. Ale posledních 10 minut se nedařilo a nakonec jen 25. No a pokus o přelomové spojení myslím OK1OSA nějak nepochopil a asi to nedopadlo. Naslyšenou zase za týden.
72! Zdenek 1 lzTak dnes o něco lepší ale i tak mám plno pázdnejch minut. Asi jsem málo hbitej. Všem děkuji z spojení.
RIG : X6100, 1W out
ANT : LW34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdZdravím závodníky, dnes podmínky dobré, pileup USP taky dobrý,ale mi to moc nešlo.Dělal jsem chyby, volal 2x stejné stanice...asi to nedopadne dobře. Dík všem za spojení i hodnocení a těším se na příští kolo CUC 684,kde potvrzuji pileup. Pojedu pod značkou OK2PKT, ne ok2ptk, jak je chybně avizováno.
73! ok2pkt RomanZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DARDiky za vyhodnoceni.
Petr OK1NSAhoj, v příloze deník CUC 8.srpen 2022. Podmínky se rychle měníly, Druhá etapa lepší. I když skoro bez rušení, nějak mi to nešlo. Díky za vyhodnocení a všem za spojení.
Přeji hezký den a NSL za týden.
Tony OK 1 DORAhoj,
v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ
73 - TNX všem
Gusta 2GU