Komentáře CUC689:Zdravim vsechny zavodniky. Dnes silne a rychle uniky, ale to by ani tak nevadilo, jen dnes vice nez kdy jindy vsichni mezi 3537-3540. Nad pilep, nad 3542 skoro bez sance udelat spojeni.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníky, dnes to pěkně jelo - potěšilo 2x spojení s kolegy /Q. Na Láďu BLD jsem se bohužel ve druhém kole nedovolal. Díky všem za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windom Zápis do TR4WPozdrav všem a dík za spojení. Dnes to celkem šlo. Jen omluva OK1FKD/Q za zdržení nechtěným dupe. Došla mi tuha v mikrotužce a než jsem našel jiné psaní, nějak mi uniklo, že volám na dupe.
SRI. Vy 72! Zdenek 1lzZdravím závodníkov, dnes dobré podmienky, /Q stn dobre počuteľné, 2x som našiel aj Milana 1if. Vďaka za spojenia, Jirka za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPileup v příštím kole potvrzuji.
Děkuji za vyhodnocení.

73, Robert OK2PYAahoj,dnes mi to celkom dobre išlo,vonku sice pršalo ale podmienky boli celkom dobré ,ďakujem za vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu,dnes v Ostravě skoro celý den pršelo, což se  projevilo na svodech mé "antény",takže jsem jel asi jako qrpp./HI/.
Snad  to bude někdy lepší.
72 + PZ  Láďa OK2BLD.Docela dobrý, přehoupl jsem se přes dvacet spojení. Všem děkuji.
RIG : KX3 , 1W out ANT : LW 34m ruční  klíč
73! Zdeněk dZdZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DARAhoj, v příloze deník CUC 19.září 2022 V prvé části to bylo špatné, signály z počátku silné, ale konec spojení jsem lovil v šumu. Pak se to trochu vylepšilo. Díky za  vyhodnocení a všem za spojení a NSL v dalším kole.
Hezký den
73 Tony OK1DORZdravím závodníky a posílám deník z cucu 689. U mě podmínky dobré,pileup taky dobrý,dík všem za spojení, ok1dzd za přelomové,trochu jsem tam zmatkoval-SRI...
Dík i za hodnocení a těším se na další kolo.
73! ok2pkt RomanPozdravujem všetkých, podmienky boli celkom dobré, len sa mi zdala menšia účasť staníc. Podarilo sa prelomové spojenie s Petrom OK2BTK.
Ďakujem za vyhodnotenie, spojenia a dopočutia nabudúce.
73, Stano OM8AQZdravím všechny příznivce CUcu, Děkuji za spojení a za vyhodnocení. Signály u mne velice silné. Kdo zavolal, toho jsem udělal. Snad nebudou žádné chyby.
Mějte se krásně a72!
Vašek OK1DCS