Komentáře CUC692:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes i kdyz jsem vysilal z meho lepsiho QTH, tak me to nejak neslo. Minimum Q stanic, na CQ vetsinou nikdo a velke QSB
73 Jirka OK1OAAhoj kluci, díky za závod a vyhodnocení. Já blbec koukal na zprávy v TV a zapoměl, že je CUC. Tak jsem alespoň stihl II. etapu HI.
Dík Petr OK1NSAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.Podmínky dnes ucházející, málem jsem to dotáhl na 30 qso.NSl příště.  
72 + PZ   Láďa  OK2BLDDěkuji za vyhodnocení­.
73, Robert OK2PYAZdravím závodníkov, dnes sa mi vôbec nedarilo, taký bude aj výsledok. Vďaka za spojenia, Jirka za vyhodnotenie dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPozdrav všem. Díky za spojení. Dnes jsem zvědav. Podařilo se přelomové spojení. No a vyrovnal jsem svůj rekord 25 qso. Poslední dvě minuty volání marně a těsně před koncem duble. Tak rekord nepadl. Jinak ve dvou qso si nejsem jist reortrm Q stanice byly převálcovávány silnýma a tak číslo odhadem
72! a naslyšenou za týden. Zdenek ok1lzZdravím závodníky, dnes již znatelně horší podmínky. Stano jel v roli pile up stanice perfektně, ale asi má z toho rušení vytahané uši.
Díky všem za pěkný závod.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3 - 1W - Windomahoj,ďakujem všetkým za qso ,dnes to išlo celkom dobre ,v závere sa mi už nedarilo,
73 Slavo OM0ASBída. Těžko jsem se dovolával a při výzvě se na mne nahrnulo pět stanic a tak sem musel počkat na toho posledního. Hi. V jednačtyřicátý minutě dávám report Vláďovi 2CW a odpovídá mi Jirka 2NAJ. Tak koho mám napsat? No, napsal jsem Jirku tak uvidím,  jak to dopadne. Chvílema se mi zdály signály jako by se jednalo o DXy...  Třepotavé. Potěšilo mne spojení s Milanem 3TBG. 
Všem děkuji za spojení.
RIG :  X6100, 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdZdravím závodníky a posílám deník z cucu 692.Dík všem za spojení i hodnocení a těším se nsl v příštím kole jako pileup.
73! ok2pkt RomanZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DAR73 a dík za vše - Gusta 2guAhoj, v příloze deník CUC10.10.2022. Dík za vyhodnocení,pozdrav všem a NSL v dalším kole.
Hezký den.
73 Tony OK1DORAhoj,
v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ
Ahoj Jirko a všichni ostatní,
trochu horší podmínky a QRM setrvává,ale dalo se.
Díky všem za spojení a Tobě za vyhodnocení.
 Na
slyšenou v dalším kole CUCu.
VY 73 ! Jaromír OM8ON
Pozdravujem všetkých, podmienky boli rozkolísané. V druhej etape asi lepšie. Išiel som z našej chaty pri Košiciach, rušenie S2 až S3. Dúfam, že som urobil každého, čo ma zavolal. Ku koncu etáp boli aj minúty bez spojení. Pár staníc, asi v zápale boja, volalo výzvu na mojej frekvencii. Žeby ma nepočuli ? Vďaka za spojenia, vyhodnotenie a dopočutia v ďalšom kole.
73, Stano OM8AQ