Komentáře CUC695:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes divne podminky, sice jsem chvilemi slysel radu stanic a nedovolal se a pozdeji pasmo skoro prazdne. Velke uniky.
73 Jirka OK1OAPozdrav všem!
OK1USP   JosefDnes jsem nějak špatně bojoval. Tedy hůře, než obvykle. Druhé a třetí spojení asi nebylo pro mne, neb obě stanice mne volaly následně. Děkuji všem za spojení.
Vy 72! Zdenek 1lzZdravím závodníky, díky všem za spojení a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QZdravím závodníkov, dnes nejak menej staníc, z /Q som počul len 1LO/Q aj to s QSB. Vďaka za spojenia, Mirek OM8ON za prelomové, Jirka za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUNa výzvu jsem moc úspěšnej nebyl a tak mám několik více minutovejch přestávek. Asi ty podmínky nebyly z nejlepších a tak jeden watt byl málo...
Všem děkuji za spojení. RIG : X6100 , 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZd ""Zdravím závodníky a posílám deník z cucu 695.Díky všem za spojení i hodnocení a těším se na další kolo.
73! ok2pkt RomanZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení! U mne dnes velmi silné QRN.
VY 73! Jirka, OK1DAR Ahoj, v příloze deník CUC z 31.10.22. Podmínky velmi proměnlivé .Dobré signály,ale mizely v půli spojení. Díky za vyhodnocení a všem za spojení a NSL v dalším kole.
Hezký den.
73 Tony OK1DORAhoj Jirko a všichni ostatní,
podmínky nebyly pro mne dobré,špatně jsem se dovolával a tak výsledek tomu odpovídá. Díky Ti za vyhodnocení a
všem dalším za spojení, Mirovi OM3ZU za přelomové. Na slyšenou v dalším kole CUCu,doufám za lepších podmínek.
VY 73 ! Jaromír OM8ON


a
73 a dík všem - Gusta ok2guPozdravujem, podmienky u mňa slabšie, dosť silné úniky. Tiež staníc bolo menej. Dopočutia o týždeň.
73, Stano OM8AQZdravím všechny příznivce CUCu, Děkuji za QSO a vyhodnocování závodu. S Pile-up příští závod počítám.
Krásný podzim přeje Vašek OK1DCS 72!Ahoj Jirko,
v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ