Komentáře CUC703:


Přeji všem zde pěkné vánoční svátky, v novém roce hodně štěstí a zdraví, na slyšenou i v dalších kolech CUCu. Poděkování pořadatelům za jejich práci pro nás.
Petr OK2BTK.Tak Vánoce doznívají a dnešní CUC u mne ztrátový. 20 minut jsem prolaďoval celý určený segment a zaslechl jsem jen stanice z DL, I a G. Bohuželani jednu OM, ani jednu OK. Tak jsem tedy vypl zařízení doufám, že v příštím roce to bude lepší.
Vy72 a naslyšenou v roce 2023. Zdenek 1lzZdravim vsechny zavodniky. Dnes se to opravdu s podminkami nepovedlo. Jiz koncem MWC bylo jasne ze to bude propadak, vse do 400 km zmizelo. Snad bude v Novem Roce lepe. Preji vsem pevne zdravi a vyhodnocovatelum dik za praci pro nas CW nasence.
73 Jirka OK1OAKolik že musí obsahovat log QSO, aby byl platný? Tři? A musí být bez
chyby? ;-) Hihi...
Všechno nejlepší do nového roku přeje Robert OK2PYA
Zdravím závodníkov, dnes som počul len tri stanice, s jednou sa podarilo spojenie v každej etape. Nepodaril sa pile-up do KE i keď Stana som počul. Jirka vďaka za vyhodnotenie a všetkým šťastný nový rok a dopočutia v ďalších kontestoch
73 Miro OM3ZUAhoj všichni závodníci a kamarádi. Dík za závod a vyhodnocení. Tak takové podmínky jsem tu ještě nezažil. Bohužel za celý závod jsem slyšel jen OM8AQ a pak ještě Jirku OK1OA. Bylo to hrozné. Ani náznak nějakého dalšího signálu. Nevadí, hlavně klid a nohy v teple HI. Přeji všem klidné posvátčí a budu se těšit na další kolo. NSL
73 Petr OK1NSZdravím závodníky, tak dnes velký masakr. Povedlo se udělat celkem 3 spojení. Se Stanem v roli pile-up stanice se povedlo spojení až na konci druhé etapy. Přeji všem hodně pěkných chvilek u rádia po celý nový rok 2023.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
IC-705 - 1W - DipolTak propadák! Ani spojení přes kopec do Sázavy. Pár stanic jsem slyšel ale nedovolal se - 1LO/Q 559, F6FAI 599, 8AQ 569 a v jednom momentě 599, 1OA 559, 1AY 559. Pěknej povánoční dárek. Nejdřív jsem podezříval rádio, že se mu nechce, málem tak skončilo v popelnici. Hi. Ale po konzultaci s Láďou LO , jsem  to zatím odložil. No, uvidím jak se zadařilo ostatním. Chtěl jsem poslat prázdnej deník ale původní adresa vyhrožuje MALÉREM i nadále a ta nová zmizela.
RIG : KX3 , 1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZd
PS. Do nového roku 23 všem CUCákům a jejich rodinám hlavně zdraví aby jsme se mohli i nadále všichni objevovat v CUCu.Pozdravujem,

tentoraz to bol naozaj extrém. Išiel som z našej chaty pri Košiciach, úroveň šumu S1 - S2. V preteku OK1WC pred CUC-om boli stanice v dobrej sile, aj z OK a OM. Keď sa začal CUC, akoby niekto vypol podmienky. Prvé spojenie s Jaromírom OM8ON bolo nad úrovňou šumu, čo neveštilo nič dobré. Z  ďalších spojení len OK1AY na S7. Potom, až do konca preteku, všetky stanice pod úrovňou šumu a s mnohými opakovaniami značiek a reportov.  Čo je na podiv, urobil som (počul) 6 staníc QRPP. Volali ma stanice, ale čo sa nedalo uchom pod úrovňou šumu rozkódovať, som neurobil. Ospravedlňujem sa. Ďakujem za trpezlivosť a vyhodnotenie.

Želám všetko najlepšie v novom roku. Hlavne dobré zdravie a vitalitu. Teším sa na ďalšie spojenia.

73, Stano OM8AQVšem ta nejlepší přání do 2023 - Gusta ok2guAhoj přátelé, 
byla to katastrofa,  po dvaceti minutách jsem vypnul rádio,nikoho z OK a OM jsem neslyšel. Pouze F,Dl,G,GW,I.
Doufejme že se podmínky umoudří. Všem přeji v roce 2023 pevné zdraví a hodně pěkných spojení. 
73! Jirka OK2NAJ


Ahoj Jirko a všichni ostatní,
podmínky byly velmi špatné, slyšel jsem jen dvě stanice. Díky za spojení a Tobě za vyhodnocení a zároveň děkuji i
za celoroční vyhodnocování,rovněž tak Petrovi a Zdeňkovi.
Těším se na slyšenou i v dalších kolech CUCu,doufám za lepších podmínek. Všem přeji do nového roku 2023 všechno
dobré,stálé zdraví i hodně štěstí a úspěchů.
VY 73 ! Jaromír OM8ONZdravím a pro pořádek posílám LOG. Dvě spojení s OM8AQ. Doufám Stano, že jsi přečetl číslo i mého druhého spojení a děkuji za trpělivost. Na pásmu jsem jen tušil ještě OK1LO, jinak nic, absolutně nic. Ani Toníka OK1DOR, který je ode mne asi 5 kilometrů. Děkuji za vyhodnocení. Všem stanicím pozdrav a v novém roce NSL.
VY 73! Jirka, OK1DAR
 


Ahoj, 
posílám dvě spojení ze včerejšího CUC. Víc stanic jsem neslyšel. Ke konci MWC kontestu
šly podmínky rychle dolů  tak jsem zaslechnul pouze dvě stn. OM8AQ a OK1OA , jinak byl na pásmu jen šum.
Přeji všem příznivcům CUC contestu hodně zdraví v novém roce, spokojenost a štěstí a těším se opět naslyšenou.
Hezký den
73
Tony OK1DORZdravím vás po posledním CUcu tohoto roku. Tento závod byla jedna velká katastrofa.

Vydřených 8 QSO. Snad se to nebude opakovat v prvním CUC roku 2023, protože potvrzuji

Pile-up. Bude to pro mne čest, zahájit  příští rok. Moc děkuji všem, kteří se věnuji organizaci

závodu a vyhodnocení, za jejich celoroční práci.

Dále přeji nám všem pevné zdraví, hodně štěstí a ať dostáváme jen dobré zprávy.

Mějte se krásně. Vašek OK1DCS 72!