Komentáře CUC725:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes u me podprumerne podminky, zejmena smerem na OM a taky malo Q stanic
73 Jirka OK1OAPileup příští kolo potvrzuji. Děkuji za vyhodnocení­.
73, Robert OK2PYAZdravím závodníky, dnes se mi nepovedlo ani jedno spojení se zvýhodněnými stanicemi - nezaslechl jsem je. S kolegy VLP to bylo o něco lepší, v první etapě to ještě ušlo, ale ve druhé etapě se povedlo spojení jen se Zdeňkem DZD. Ve druhé etapě se ale povedlo spojení s Milanem IF. Stano v roli pile up stanice to měl dost těžké, spojení jsme ale spolu v každě etapě vydřeli - díky.
Díky všem za pěkný závod.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
KX3 - 1W - Dipolahoj,ďakujem za vyhodnotenie a dopočutia v ďalšom kole
73 OM0AS Neobsahuje vírusy.www.avast.comAhoj všem! Tak jsem na vás vzpomínalve včelařském oděvu. Sbíral jsem roj a nějak se nedařilo. Domů jsem přišel až dobu po závodě.
No nejen radiem živ je člověk. Snad za týden bude lépe.
Vy 72! Zdenek 1lzDnes docela dobrý. Všem děkuji za spojení.
RIG : KX3  , 1W out ANT : LW34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdPosílám LOG, děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu.
Zdravím všechny závodníky a děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DARZdravím závodníkov, vyhodnocovateľov a Zdeňka OK1LZ zvlášť. Dnes som sa síce neúčastnil, lebo skrz WPX CW som dnes musel dokončiť včelárske rámiky na zajtrajší pobyt na včelnici - " No nejen radiem živ je člověk " .
Tak dopočutia nabudúce !
73 Miro OM3ZUZdravím závodníky a posílám deník z cucu725. Podmínky se u mě dost měnily, pileup jsem dělal bez problémů v obou etapách, ze zvýhodněných stanic se podařil jen ok2gu.Dík všem za spojení,hodnotitelům za hodnocení a těším se na příští kolo.
73! ok2pkt RomanAhoj, v pří­loze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení­!
73!  Jirkaa  OK2NAJZdravím všetkých. Ako pile-up som išiel z chaty pri Košiciach. Prakticky žiadne rušenie, šum pásma max. S2. Avšak podmienky boli nepriaznivé, tiež sa prejavili nepríjemné úniky. Stanice z OM v dobrej sile a ešte pár z OK, ostatné na hranici šumu. Ďakujem za trpezlivosť pri opakovaní značiek a reportov. Vďaka za spojenia a vyhodnotenie.
73, Stano OM8AQAhoj, v příloze deník CUC 29.5.2023. Dnes to moc dobře nešlo. Condx na 80 m zvl. ve druhé etapě spadly. Stano OM8AQ u mne na hranici slyšitelnosti. Horší to bude až nastoupí QRN. Díky všem za spojení ,
Petrovi za vyhodnocení a NSL v dalším kole.
Hezký den
73 Tony OK1DOR