Komentáře CUC733:Zdravim vsechny zavodniky. Dnes tedy opravdu obtizny zavod. Jiz pri MWC 80m temer prazdne a tak bylo prekvapeni, ze v CUC se dalo neco udelat. Velke QRN a slabe signaly. OM ve druhe etape zcela zmizely.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, dnes podmienky s veľa opakovaním, /Q stn som vôbec nepočul a aj na pile-up som mal problém sa dovolať. Vďaka za spojenia, Jirka za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPozdravení všem a dík za spojení. Dnes to byl očistec. Když jsem ani na čtvrtý pokus nezapsal nz, potvrdil jsem a nějak z té změti odhadl. Také mne zlobila pastička a nebyl jsem chvílema zahrát ani svoji značku. Pepa OK1AY je super, ale i přes bouravý signál jsem musel nechat opakovat nr. Ještě to byl bouravý OK1Dor. Ostatní stanice někdy až na hranici slyšitelnisti. V druhé etapě jse už ke konci přes bouřku slyšel jen pileup. Tak jsem skončil v 17:52. Snad za týden lépe.
Vy 72! Zdenek 1lzPozdrav všem - OK1USP 
73  JosefPotvrzuji pileup pro příští kolo. Doufám, že bude lepší počasí, než dnes, kdy tady byla vydatná bouřka s přívalovým deštěm a silným větrem. Samozřejmě QRN, takže asi budou chyby. Jdu zkontrolovat vertikál. Výrobce sice tvrdí, že vydrží vítr 140 km/hod, ale tady to byla směs vody a vzduchu 1:1.
Víťa OK2EADnešní cuc byl u mne provázen bouřkou, kroupami a kolísáním signálů stanic. CUC skončil, a bouřka přestala. To by dopálilo i větší kliďasy, než jsem já. Tentokrát šly i stn z OM a povedlo se mi udělat 2x OM0AS a OM3FW. Slyšet bylo i OM3ZU.
73 Jenda 2BND/QAhoj,
dnes se signály topily v QRN, tak některá QSO trvala poněkud déle. Kdyby na mně náhodou přespříští pondělí t.j. 7.8 vyšel pileup, tak
ho musím odříct, neboť budu zrovna na cestě z ZA, a tuším že CUC nestihnu. V ZA se snažím si vyřídit licenci, abych mohl navštívit pár
tamních WWFF, ale zatím se nedaří.  Úřad trvá na vyplnění online formuláře, který je už týden nedostupný.
73, a děkuji za vyhodnocení.
Robert OK2PYABylo to sice bez bouřky ale bída na druhou, hi. Žádná OM stanice, Petr 2BTK za 539,  Jendu BND jsem nenašel, holt Morava velice slabá.
Všem za spojení děkuji. 
RIG : X6100 , 1W out
ANT : LW 34m ,ruční klíč
73!Zdeněk dZdahoj ,ďakujem za qso a vyhodnotenie ,dopočutia nabuduce OM0AS
73 Neobsahuje vírusy.www.avast.comZdravím závodníky a posílám deník z cucu
733.Podmínky u mě-špatné...Dík všem za spojení i hodnocení a nsl v příštím kole.
73! ok2pkt RomanDěkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení!.
VY 73! Jirka, OK1DARAhoj Všem,díky za bouřková spojení.
72 +PZ , Láďa  OK2BLD Ahoj , v příloze deník CUC 24.7.2023. Letní podmínky nabývají na síle - QRN,QSB. Bylo to poznat už v MWC contestu, kdy i silné signály zanikaly v bouřkovém rachotu.
Snad to bude časem lepší. Dík za vyhodnocení a všem za spojení. NSL v dalším kole.
Hezký den
73 Tony OK1DOR