Komentáře CUC763:Zdravim vsechny zavodniky. Hezky zavod, slusna ucast, ve druhe etape vice QSB a take jsem mel vicekrat smulu s dovolavanim
73 Jirka OK1OAAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJZdravím závodníkov, dnes som začal neskôr a nedarilo sa dovolávať - jeden čas som mal dojem, že ma nepočuť hi, v druhom kole to bolo o chlp lepšie
Vďaka za spojenia, Jirka za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPozdrav všem  OK1USP   JosefAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení.Dnes jsem prošvihl začátek o 20 minut.Škoda, podmínky vypadaly dobře. Ale  někdo musí být poslední .HI.
72 + PZ  Láďa OK2BLDPřes strašlivé místní QRM jsem nic neslyšel. A když už jsem něco slyšel, tak jsem se nedovolal.
Jendo, OK2BND/Q, já vím že si ten čas říkal o přelomové QSO, jenže jsi se v tom rachotu úplně ztratil a tak nevím, zda jsi volal, nebo ne...
Děkuji za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAZdravím závodníky, díky všem za spojení.
PZ+72 Láďa OK1LO/Qahoj,pozdravujem všetkých,dnes celkom fajn to chodilo z východu ,no problém bol v mojom PC takže som neregistroval čas ,týmto sa ospravedlnujem OK1FKD ,mohlo to byť prelomove qso ale nebolo ,ďakujem za vyhodnotenie a dopočutia
Slavo OM0AS72, Jenda OK2BND/QDnes lepší ale bez pajlapovky. Potěšila mě Zdena. Všem děkuji za spojení.
RIG : K3 1W out ANT: LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZd
PS. Tuto neděli se koná OK QRP závod od 700 do 830 zimního času. Předává se RST , příkon / např. 02 / , okresní znak. Členové QRP klubu ještě dávají své členské číslo.
Jsou dvě kategorie :
A - příkon do 10W                                 
B - příkon do 2W ale napájení z chemického zdroje, případně i ze Sluníčka, hi
Těším se na vaší účast.""Pozdravujem všetkých es TNX FER QSO.ViloZdravím, děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení.
VY 73! Jirka, OK1DARZdravím závodníky a posílám deník z cucu 763.Dík všem za spojení i hodnocení a těším se na další kolo.
73! ok2pkt RomanDobrý den, v příloze deník CUC z 149.2.2024. Fb signály, ale místní rušení stále trvá . Vždy  v jedné  části pásma je to slabší a trvá to již delší dobu.Moje QTH Praha 4 Krč Potvrzuje to také Jirka OK1DAR z Prahy 5. No snad to časem přestane. Díky všem za spojení, Jirkovi za vyhodnocení a NSL v dalším kole.
Hezký den  73 Tony OK1DORAhoj všichni - hlásím na radu Járy Cimrmana, za případné chyby nezodpovídám já, ale moje blbost a ta už je mnohem silnější než já.          
     Zdenka ok5yl