Jak na CUM07


Sliby se mají plnit. Bylo anoncováno, že jubilejní 300 bude ověnčena z obou stran mimořádným CUM. Tak nás čeká CUM07. Jednou v diskuzi padl nápad, vyhodnotit vše v jedné kategorii. To by nebylo dost asi srovnatelné. Ale pro tuto taškařici to zkusíme. V CUM o nic nejde a protože se nikam nezapočítává, nikdo nic nezíská, ale také na druhou stranu nic neztratí. Tento obrat by se JdC líbil. Pro změnu se nebudeme nyní honit za pileupem, ale výsledek bude na rozdíl od klasického CUC dán naší taktikou a strategií.

Poznámka k vyhodnocení:

1. Tak jak dáváme došlé deníky, bude dávána tabulka, ale nebude odpovídat vašemu zisku. Vyhodnocení program v této taškařici neumí a budu vyhodnocovat ručně. Bude sloužit jen jako kontrola došlých deníků.

2. Celkové výsledky budou vydány tabulkou ručně počítané. Ale vložím error logy pro ty, kteří si chyby kontrolují. Pozor! Bodový zisk nebude pravdivý *. Soubor bude skutečně platit jen pro chyby. Pravdivý bude jen u zisku 0 bodů při chybě.


Podmínky CUM07


Jede se jako normální CUC. Dvě etapy a dvě kategorie. Nebude pileupová stanice a pro všechny platí sprint. Od vyhodnocení CUC se bude lišit tím, že obě kategorie budou budou hodnoceny v jedné skupině. Odlišné bude bodové hodnocení.


Bodové ohodnocení spojení:

QRP – QRP 1 bod OK1AAA – OK1BBB OK1AAA 1 bod

QRP – QRPP 2 body OK1AAA – OK1CCC/q OK1AAA 2 body

QRPP – QRP 3 body OK1CCC/q – OK1AAA OK1CCC/q 3 body

QRPP – QRPP 4 body OK1CCC/q – OK2ZZZ/q OK1CCC/q 4 body


* Poznámka: Možná, že se mi pokusí nějak vklínit bodové hodnocení do tabulky error logy a pak to bude lépe pro naše oči schůdné. Ještě jsem nezkoušel.