Komentáře CUC751:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes v prvni etape mozna horsi podminky, nebo mistni lokalni sum (u staricke FT857D me nefunguje S-metr). V druhe etape vse podstatne lepsi.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, dnes dobré podmienky, len v druhej polke ma prestalo byť počuť Vďaka za spojenia, Jirka za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUPozdravení všem a dík za spojení. Dnes u mne podmínky unterhund (jak říkáme v Žacléři). Neslyšel jsem ani jednu /q stanici. Jinak rozkolísavé. V 1.etapě ok2naj silný a ve druhé na hranici a ok1oa pravý opak.
Příští pondělí na vás vzpomenu v Praze a tak naslyšenou za dva týdny.
Vy 72! Zdenek 1lzU panelákového výtahu vyměnili zdroj řídící jednotky a QRM je opět horší.
Paradoxně je QRM nyní horší když výtah stojí a čeká na zvolení stanice, než QRM od frekvenčního měniče jedoucího výtahu.
Tak snad se všichni dovolali.
Děkuji za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAahoj,posielam dennik,ďakujem za vyhodnotenie,
73 Slavo OM0ASZdravím závodníky, dnes pěkný závod. Díky všem za spojení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
 K4D - 1W - WindomAhoj všem, díky za qso a zy vyhodnocení závodu. V druhé etapě šly podmínky dolů,už to moc nejde na blízké vzdálenosti.
72 + PZ  Láďa OK2BLDDnes jako pile-up. V přípravě jsem přemýšlel, jestli nastavit filtr šířky pásma užší nebo širší než běžně užívám (200 Hz). U každého nastavení se najdou výhody i nevýhody. Nakonec jsem nastavení nezměnil. A hned na začátku mě rozhodila situace, kdy mě volaly dvě stanice - jedna 130 Hz nad a druhá hodně pod, Než jsem se z toho vymotal, obě stanice zmizely. Doufám, že to byl někdo, kdo si mě našel později. Podmínky u mě dobré, /Q stanice ve srovnatelné síle s ostatními. V poslední době ale pozoruji krátké intenzívní výpadky, třeba jen jedné tečky. Máte to taky?, nebo už mně vynechává hlava?
73 Víťa OK2EADnes dobrý. Akorát jsem měl problém při volání výzvy, nebyl velkej zájem, hi. Všem za spojení děkuji.
RIG : K3 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZd ""Ahoj závodníci, v tomto kole bylo až 5 lépe bodovaných stanic, utekl mi jen OK1DAR v prvním kole. Díky OK1HCD/Q za svižné přelomové QSO. Podmínky se houpaly, stanice ze Slovenska 50 plus, Qčka z Čech na hranici slyšitelnosti, úplně slaboučké stanice z okolí Ostravy.
Díky za pěkný závod,
RIG FT 950, ATT -6dB, RFLT 3kHz, DSP 400Hz, PWR 5000mW,
ANT Delta loop 86m, log TR4W, Tinykeyer.
*Petr Gregor, OK2WA*Zdravím, děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení.
VY 73! Jirka, OK1DARAhoj, v příloze deník CUC 751 . Podmínky horší, hlavně ve druhé části závodu. Dík  za vyhodnocení, všem za spojení a NSL za týden.
Potvrzuji Pile-up pro 752 kolo
Hezký den
73 Tony OK1DORZdravím závodníky a posílám deník z cucu 751. Dík všem za spojení, Jirkovi za hodnocení a těším se za týden NSL.
73! ok2pkt Roman