Komentáře CUC284


Ahoj,

podmínky byly dnes výborné, mám rekordní počet qso i asi Q stanic. Slušné výsledky byly vidět i u ostaních závodníků, prostě zima je tady. OK1MNV poslouchal skvěle, šlo to v obou etapách na první ťuk. 

Děkuji všem za pěkný závod.

Petr, OK2WA.

RIG jako vždy FT817, 1000mW, ANT delta loop 86m. LOG TR4W v nové verzi, která dělá některé věci jinak, než ta předchozí a pokouší se vyrábět chyby.


Zase 29 spojení, hi. Nejdřív 12 a ve 2. etapě zbytek. Jak jsem minule psal, je to opačně, než jsem zvyklý a teď se mne to asi bude pár kol držet, hi.
Stejně si CUC jako obvykle pochvaluji. Včera jsem se zúčastnil HOT Párty a ve 4 hodinovém "závodě" udělal 15 qso. Je to sice úplně jiný druh provozu, ale dynamika CUCu mi tak více vynikne, hi.
Zkusil jsem nejen nahrát, ale i poslat můj záznam z CULu. Zdálo se mi, že tam bylo dost málo stanic. Ale velice rád si pro porovnání poslechnu i záznamy odjinud.
72, Jenda OK2BND/


Ahoj všem,

konečně se mi podařilo po dlouhé době udělat 40 QSO.Dobré podmínky a možná i více stanic.

Honza OK1MNV jel pile up perfektně.

Díky za vyhodnocení , 73 + PZ  Láďa  OK2BLD


CUC nr. 284: Dnes jsem jel pile up stanici a díky všem za zavolání! Docela jsem si to užíval. I když jsem měl " v rukách" odvoz a rovnání několika kubíků dřeva. Snažil jsem se i o minimum překlepů, snad se mi to povedlo. Celkem 59 QSO, ale ke konci obou etap, nebylo co  dělat...

Tak jsem si říkal, že dnes mne vůbec nezavolal OK1KZ, OK5MM, OK1LO a další. Jinak, co jsem slyšel, to jsem udělal. Dokonce mne zavolala

jedna G4 stanice. CUC se zvolna blíží k třístému kolu, web CUCu, má přes 90 000 návštěv. To je dobré, jen trochu ubývá závodníků, škoda.

Z mého pohledu je každé kolo o něčem jiném, už není daný vítěz toho kterého kola předem, jak to bývalo. 

Snad se přidají další telegrafisté, aby byl CUC stále zajímavý. NSL příště!

PZ a 72!  Honza  


Zdravím závodníky,
omlouvám se Zdence, ale když bylo slyšet, že má fatální problém s konektorem klíče, tak jsem využil její frekvence a uspokojil jednoho z volajících. Zřejmě pak problém vyřešila a úspěšně pokračovala. Opět "řádil" známý "pirát" a několikrát mi vpadl do probíhajícího spojení. Na jeho obranu, ale musím dodat, že na "99" mne nechal spojení dokončit. Několikrát jsem se snažil na prázdné frekvenci dovolat OM7AT na jeho opakované CQ CUC- podařilo se to až po vícero pokusech. Jirku OK1DDQ jsem spíše jen tušil - přeslech fungoval bezchybně. Honzíka OK1MNV jsem chvíli hledal, ale pak bylo QSO na první ťuk.
72/PZ Jarda OK1MKX
_____________________________________________________________________________


Ahoj CUCáci,

CUC 284 byl pro mně katastrofou. Hned v první etapě jakási závada na TCVR - ztráta několika minut kdy jsem nepoznala co se děje a proto se moc omlouvám stanicím za moje blbnutí. No, stará ženská u klíče (ještě že nejsem blondýna), "technika" jsem volat nemohla - časová tíseň, tak pokus o opravu - kontrola všech pracovních knoflíků - bouchnutí do TCVR - buď a nebo - no a šlo to. Potom vysílání v nervozitě jestli to nebude znovu. Tak promiňte, ale aspoň jste měli nějaké vzrušení. HIHIHI.

Komentář posílám odděleně od deníku, protože s deníkem to poslední dobou nejde.

Mějte se hezky a "TO CHCE KLID"             Zdenka  OK2BBI


Stáří je hrozná věc a lidská blbost... V neděli jsem jel HOT párty a první spojení bylo automaticky DZD/Q. Naštěstí jsem včas zabrzdil. A včera jako DZD. Bohužel jsem na to přišel až v patnácté minutě... Snad příště zase jako kvéčko.
Moc to nechodilo, mám pouze tři kvéčkové stanice. Všem děkuji za spojení.
 
RIG : GM47-DZD 980mW out
ANT :  33m
ruční klíč
Vy 73!
Zdeněk OK1DZD


Zdravím závodníky,
dnes jsem zkusil novou verzi deníku N1MM+; nová grafika, některé nové funkce, které asi nevyužiju.
Zápory:
v deníku nejsou časy včetně sekund.
nelze opravit počet bodů za spojení (např. opravený DUPE).
Přechod RUN ->S&P a zpět je možný jen myší (vadilo mi to i v pův.verzi), občas nepřepnu a generuju zmatky
Jinak OK.
Dík všem za QSO a naslyšenou v CUC_285.
Mirek  OK2CW