Komentáře CUC329


Pozdrav všem.

Tak dnesse musím omluvit za hodně mizerný provoz. Těch překlepů.... No a s přijímáním také nějak mimo. A ani dvacítka nepadla. A vymlouvat se dnes nemám na co. Hi. Prostě den blbec.

Tak snad příští týden lepší.

72! Zdenek 1lz

Ahoj,

už to začíná být pěkné "maso" . Děkuji Vaškovi OK1DCS za první pileup QSO a za přelomové OK2NO. S některými jsme se trochu honili a někde i rušili. Poslední QSO s Peterem OM3PA  bylo už v posledních vteřinkách. Podmínky se mi zdály v tomto kole dobré, OK1 silné, OK2 slabší až na hranici slyšitelnosti. Celkem 34 platných QSO.

kuji všem za pěkný závod a půlhodinku relaxu.

73 při dalším Cucu de OK2WA. RIG FT817, 1W, ANG Delat loop 86m, log TR4W


Lokalne QRM, ako obvykle.

73 Peter,OM3PA


CUC Nr 329: Po obrovské erupci na Slunci, se dnes konečně conds srovnaly. Signály byly vesměs dobré, čitelné a když ne, tak to bylo 

vzájemným rušením. Vašek Ok1DCS jel pileup výtečně, díky! Petr OK2PP, dnes vyjel /Q a jemu, OK2BND/Q a OK1DZD/Q, díky za QSO  

v obou etapách s QRPP. Asi prvně byl dnes v CUCu OK1NG, vítej! 

Díky také OK2CW, za dlouhodobou tabulku ACP, na jeho webu! Díky všem za QSO a NSL příště!  PZ a 72! Honza OK1MNV (OK5MN)


Zdravím všechny příznivce telegrafie.
Dnešní CUC byl u mě uvrčený. Jel jsem ho na FT817. Docela mě vadí skrumáže stanic, ale je fakt že v závodech to tak chodí a já jsem rozmazlený mojí starou plně ofiltrovanou FT1000MP.
Takže CUC je výborný tréning. Dost se houpaly podmínky. Jinak se mi závod líbil a dekuji za spojení. 73, Pepa OK1KA


Zdar všem,

opět signály v neuvěřitelné síle (na chatě)...až mi u FT817D drnčel reprák. Ano je to dáno úrovní rušení, kdy tady nemusím stahovat zisk...Ale asi i objektivně podmínky byly UFB a to i na vyšších pásmech. Tak pro kontrolu jsem jel i CUL.S OK1FLT jsme "upekli" spojení na hraně...Hi. Naslyšenou v CUCu 330.

Jarda OK1MKX/Q


Zdravím závodníky,

po minulém pondělním výsledku jsem přišel na to, že mi kratší rameno Windomky "leží" na střeše, takže jsem využil chvilku dobrého počasí a vše napravil. Minule jsem si "střihl" svůj nejslabší výsledek, dnes naopak je to můj "rekord". Spojení s Vaškem se povedlo v obou etapách bez problémů, také se zadařilo spojení s více než deseti VLP stanicemi, s Vláďou FII se dokonce povedlo "přelomové" spojení - díky.

Ve druhé etapě jsem 2x musel "utéct" ze skrumáže, která se na mé frekvenci vytvořila - nešlo to.

Děkuji všem za pěkný závod. Naslyšenou v CUC 330.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

K3 - 1W - Windom


Podmínky zvláštní. Dobré, ale ne pro blízká spojení. Tak třeba OK2EA ani BTK nešlo udělat. Nebo vždy volali i jiní a já zůstal jako ten poslední vzadu.

Co si můžu pochválit, byla qso s Vaškem DCS, qso šla v obou etapách jako po másle.
Dost qso mám i s kvéčkovými stanicemi, s některými jen v jedné z etap. V obou se podařilo s 1LO/Q, 2WA/Q a 2PP/Q. Jedenkráte pak 1DNM/Q, 1MKX/Q a 1DZD/Q. Díky za ně.
Petrovi WA bych se rád omluvil, nějak jsem si nebyl jistý, jestli děláme qso spolu my dva, tak to trvalo déle. Bylo tam trochu nepřehledno (nevím, jak napsat zmateno ve slyšení). Ale borci se nakonec vždy domluví, že? (HI).
Petr 2PP/Q potěšil, povedlo se qso v obou etapách a to nebývá obvyklé. Většinou na sebe máme štěstí hned po začátku 1.etapy a pak už ne. Conds zapracovaly zřejmě ku prospěchu.
Sice jen 26 qso, ale docela spokojený OK2BND/Q zdraví a těší se na příště.
72


Ahoj závodníci,

dnes opět z Ostravy za poměrně slušných podmínek.Konečně se to Sluníčko trochu uklidnilo.

Je fajn,že se po delší době objevila Nika OM8KW  - vítej.

Mějte se krásně  72+PZ  Láďa OK2BLD


Dneska jsem se asi 8x marně dovolával,  a kdyby ve volných minutách bylo v každé 1 qso bylo by skoro 40 qso ale kdyby...... Tentokrát z Odolky, tužka a spokojenost..... NSL příště Milan OK1DNM


Ahoj,

tentokrát jsem některé z Vás možná trošku zmátl malinko delší značkou.

Před závodem jsem dostal do ruky parádní věcičku - SW rádio ELAD DUO, abych ji otestoval, zda je použitelné v contestech.

Nepodařilo se mi zprovoznit klíčování z PC, takže jsem jel vše na pastičku a do PC spojení jen logoval.

No tak jsem si říkal že pojedu /Q, abych měl větší pohodičku a víc času na zkoumání rádia. Rádio funguje parádně. Jen je to moc malá krabička, která se hůře manuálně ovládá a display taky není z největších.

Ovšem co se týká kvality příjmu a výstupního audia je to parádní záležitost. A to jsem stihnul jen základní nastavení ještě netknutého rádia.

No a taky jsem si zkusil po hodně dlouhé době QRPP. No je to jiné, zajímavé, ale asi mi to taky dlouho nevydrží, HI...

Díky všem za QSOs!

73,  Petr OK2PP/QZdravím všechny příznivce CUCu,

Děkuji všem za krásnou zábavu. Tentokrát jsem  byl bez QSO pouze poslední 2 minuty. Dvě „dotírající“

zahraniční stanice  (I a DL)jsem vyřešil předáním reportu a čísla Hi. Jinak krásné signály. Některé stanice

/Q jsem bral v obrovské síle. Chodilo to dobře. Mějte se všichni krásně a ještě jednou díky.72! Vašek OK1DCS


Až na několik nicatejch minut to bylo dobrý. Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD , 980mW out
ANT : LW 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD