Z dnešního kola bych asi "vypíchl" jedno z mých nejdelších QSO v historii CUCů,
kdy při už tak dost velkém místním QRM, nám někdo vlezl do QSO s OK1MKX/Q,
a ještě se rozjel výtah... :-(

73, Robert OK2PYA

Spojení na mne dost (27), ale v 1.etapě jsem nezvládl qso s Petrem 3PA i když několikrát volal CQ zcela naprázdno. Před koncem 2. etapy to bylo brnk-brnk. Aspoň něco, dík.
Kvéčkových se podařilo 5 spojení, s každým jen jednou a buď v 1. nebo 2. etapě. V obou ani jednoho.
Jen 4 stn se podařily v obou etapách : PYA, FGD, BTK a NO.
Tak nsl příště...
72 Jenda BND/QAhoj všem,

podmínky vypadaly na ionografu celkem dobře,chodilo to slušně až na velké qsb ,často mě to nutilo nechat si opakovat 

číslo qso za což se omlouvám.Peter OM3PA jel pile up perfektně.

Dokonce se mi podařilo qso s novými  stn OK1ZJH a OM7AT - vítejte.

Minulé kolo jsem jel z Jeseníků a bohužel nedostal jsem se k internetu, abch poslal deník- sri.

Díky všem za krásný závod a vyhodnocovatelům za vyhodnocení.

Nsl příště  72 + PZ  Láďa OK2BLDZdravím závodnice a závodníky,

po dvoukolové přestávce jsem dnes opět nastoupil do závodu. Rušení průměrné, první dvě minuty se nedařilo žádné spojení, ale pak se závod rozjel. S Petrem v roli pile-up stanice se povedlo spojení v obou etapách bez problémů  - díky. Pepovi OK1AY děkuji za svižné "přelomové" spojení. 

Po návratu z bouřlivého Jadranu se povedlo i spojení s "dalším" námořníkem - Petrem WA/Q - díky. Minulé kolo jsem se snažil poslouchat na lodi, ale díky bouři z toho nic nebylo. Pod značkou 9A5LO/p se mi z CUCáků povedlo jen jedno spojení s Jardou OK2NO.

Děkuji všem za pěkný závod a vyhodnocovatelům za jejich práci a těším se na spojení v příštím kole.

PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

K3 - 1W - Windom

TR4WDobrý večer všem závodníkům.


Dnes to bylo z mé strany velmi rozpačité. Měl jsem velké rušení od statiky a telefonních drátů a velké QSB. Děkuji za spojení a za vyhodnocení závodu.
Pepa OK1KAAhoj, dnešní závod byl fajn, bylo co dělat a tak jsem udělal 34 QSO. Bylo celkem minimální QRN a stanice byly dost silné. OM3PA na první písknutí.Děkuji všem za pěkný závod, 73, Petr OK2WA. RIG FT 817, 1000mW, ANT Delta loop 86m, log TR4W 

Pozdravení všem a dík za spojení. Tak to dost dlouho vypadalo, že se mi podaří prolomit tu 24 a rekord kousek posunout. Dokonce se mi dnes podařilo přelomové spojení, hi. Ale protistanice mezi našimi stihla udělat dvě jiné. Hi. těch pět minut kolem přelomu etap bylo kritických. Snad příště. 

Za týden budu jen vzpomínat. Budu trávit welnes v Harachově. Tak za dva týdny naslyšenou.

Vy 72!

Zdenek 1lzDnešný pile up bol celkom v pohode. Lokálne QRM bolo na únosnej miere ale signály boli dosť kolísavé. Honzo OK1MNV bol slabší o ľ  S ako Vláďa OK1FII/Q.Jenda OK2BND/Q ku koncu závodu trochu vystúpil na sile ale v prvej etape som ho asi nedokázal prečítať.Najsilnejšia stanica bol Pavel OM3IAG  a aj stanice z východu išli celkom slušne.Asi každý kdo zavolal aj urobil QSO. Vďaka za trpezlivosť v pileupe.U stanice OK1BJH alebo OK1ZJH som si nebol istý , ktorá značka je správna , aj keď som sa na značku pýtal viackrát....Bude o bod menej 

Všetkých zdraví OM3PA  


__________________________________________________________________________________Pozdrav všem, dnes z mého hlediska normál, kupodivu  jsem měl dost Qstanic v prvním kole.. Jinak jsem se nemohl prosadit u pileupky a dost jsem čekal na repete  pro mne, ale Peter jel jako dráha a tak i když to bylo po několika stanicích, mnoho času to nestálo (musel dělat něco kolem 5 stanic za minutu), ale že jsem byl pro mnohé asi neslyšitelný, tak jsem musel dvakrát v druhé etapě opakovat své NR !  Až vyloženě Peterovo vybídnutí s mojí značkou zajistilo klid v té vřavě pro jeho čtení. Jinak jsem si všiml, že vždy dával znovu svou značku po hotovém spojení, což mu bralo čas, ale my se dobře vyznali a jeho dobře našli - přesto jeho skóre je, myslím, vysoké ! Díky.  TNX 73 OK1USP Josef

Zdravím všechny souvěrce a souvěrkyně,

ano Roberte, někdo nám vpadnul na frekvenci a dost dlouho nám bránil v předání reportu...díky za trpělivost. Taky jsem zaregistroval, očividně (uchoslyšně?) úmyslné rušení trvalým zaklíčováním na frekvenci kde probíhalo spojení OK1USP a další stn.  Pile-up stanici rovněž rušili někteří nedočkavci....  Hanba a zmar rušitelům! Jinak signály na venkově silné i z OM. Na Petra OM3PA jsem ve druhé etapě čekal plných 6 minut....Dávat značku bylo nutné až po ukončení jeho pravidelné výzvy/call ...jinak nebyla šance.  Jel perfektně a nelze se divit že v pile-up bral silnější stanice. Tentokrát lepší průměr v počtu QSO a relativně dost Q stanic. Na slyšenou příště.

PZJ de OK1MKX/Q


Zdravím, výkonost klesá a na výzvu to nemělo smysl. Hlavní chyba byla mezi rádiem a židlí, ono být zvýhodněná stanice, má taky něco do sebe. Ještě že to bylo dvakrát se Zdenou, to jsme si po vysílali, no bezva. Omluva všem kterým jsem poškodil skoré a Petrovi dík za šichtu s vyhodnocením. Takže příští pondělí, 1uhq. 

Pvních patnác minut se nedařilo a to se to pak těžko dohání.  Opětně mě potěšila dvě spojení se Zdenkou které se zárověň omlouvám, za minulé kolo. Chybička se vloudila a tak místo dvojky jsem jí přisoudil jedničku a tím i ztrátu dvou bodíků. Holt už jmem ve věku, kdy na sebe musím dávat pozor, abych nepřišel o svéprávnost.
Všem děkuji za spojení.

RIG : FT 1000MP Mark V Field , 1W out
ANT : LW 33m
ruční klíč

73!
Zdeněk OK1DZD