Dnes Mikuláš s andělem
navštívili naši zem.
Hodným dětem dárky dají
zlobivé jen pokárají.
     Trochu jsem se divil tomu
že čert s nimi nejde do domů.
Anděl mě to vysvětlil
proč dnes čert s nimi nebyl.
     Do Prahy ho poslal Mikuláš
moc práce tam má satanáš.
Sepsat všechny ty moci pány
co lžou a pohrdají námi.
     Nic svatého pro ně není
za velký peníz z našich daní.
To bude fronta u pekla brány.

     S Mikulášem jsem se pozdravil
s andělem úsměv vyměnil.
Popřál jim bez ledovky cestu.
Už spěchají k Novému Městu.

      Zdraví a pohodu a abyste se čerta nemuseli bát   přeje     ABU   Z.

WA: Zdenku , děkuji za všechny, moc mně to potěšilo, takovou krásnou básničku jsme tady už dlouho neměli :-)Hezký večer přeji všem závodnicím a závodníkům.
Podmínky docela ušly až na mé obvyklé rušení z okolních telefonních a elektrických drátů. Vehementně se mi ozval HB9BXE a nenechal se obýt. Dal mi číslo 64, asi zapoměl ukončit memorial. Děkuju za závod a za vyhodnocení.
73, Pepa OK1KAZdravím závodnice a závodníky,

dnes docela v normě. Petrovi 3PA děkuji za přelomové spojení. Ve druhé etapě mě při spojení s Julkem 7CG přemázly dvě silnější stanice, snad Julek pobral kód. Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 390.PZ + 72 Láďa OK1LO/QK3 - 1W - Windom

TR4W
Pile - up OK2EA

Přátelé, tak jsem si dneska pěkně zazmatkoval někdy kolem 40. minuty. Chtěl jsem provést drobnou úpravu v předvoleném obsahu funkční klávesy F3 a nějak to nedopadlo.  Omluva všem, kteří v tu chvíli volali a já jsem neodpovídal (1AY, 1USP a další). Chvíli mě trvalo, než jsem našel náhradní řešení v logu N1MM. Poučení pro příště - v tak krátkém závodě, jako je CUC neexperimentovat.

U mě se situace jevila takto: na etapy 30+27 spojení. Z počátku všichni v pěkné síle, ke konci závodu už síla slábla. Nevím, jestli se podmínky šíření nakonec natolik zhoršily, že už nikdo nevolal, ale v polední pětiminutovce jen jedno spojení. Jel jsem ve svém klasickém uspořádání: TS2000 - 100W, dipól 2x 20m, N1MM. 

Naslyšenou

73 Víťa OK2EA 

Všem ahoj, rušení za 8 a to trvale. Ale kdyby to slunce nesvítilo vůbec, bylo by horší. Zdena opět nezklamala, v posledních vteřinách jsme se krásně telegrafně objali. Petrovi díky za vyhodnocení a vám ostatním za trpělivost. 1uhq.

Pozdrav všem z cucu !

     Opět nic moc, jen se nějak nedokáži prosadit a stále víc mi to připadá bojovné. Několikrát jsem odpovídal konkrétně na kupu nabídek a pak je to rušeno spoustou stanic a snad nikdo nevěděl co se v tom okamžiku děje. Trochu to zdržuje a ti neohrabaní (já) jsou vyvedeni z konceptu a reakce nebývá optimální. Ale beru, že je to výuka bojem. Tak u mě to bylo při spojení s OK1AY , OK2ABU a zejména OK1ZJH. Těmto operátorům se omlouvám, ale byl jsem na chvíli "umrtven". Jinak dobré, jen se mi nedaří pokračovat s lepšími výsledky. TNX 73 OK1USP Josef
Ahoj všem,

dnes nad očekávání dobré podmínky,které už dlouho nepamatuji.

Pěkný mikulášský večer .

 72 + PZ Láďa OK2BLD

Dnes zase o trošku lepší. Zvlášť v 1.etapě.

Pileupový Víťa mne vzal v obou etapách. Dík.

Kvéčkový se povedl jediný Vladimír FII/Q.

Záznam z CULu vypadal dobře, ale "podařilo" se mi jej přepsat, takže tentokrát zase nic. Příště snad lépe.

73 Jenda BND/QTak první čtvrthodina přímo trága. S jedním wattem a couralkou nebyla šance se dovolat. Ve druhé už to bylo lepší. I tak je to na poslední místo. Hi. Ale i tentokráte mám spojení se Zdenkou. Úplně v pohodě. 
Všem děkuji za spojení.
RIG : SOKA 747, 1W out, vypnuté AVC, ruční řízení VF
ANT : LW 33m - couralka
ruční klíč
73'
Zdeněk OK1DZD
PS. Nevím jestli to bylo špatným příjmem na mé straně ale postrádal jsem některé známé značky.  Poznámka OK2WA – pondělní termín je pro mně z pracovních důvodů nedosažitelný ( a neděle zase z rodinných ). Takže jen sleduju a vyhodnocuju. Ale zanedlouho už to zase půjde. Věřím, že ostatní jsou na tom podobně. 73, WA