Komentáře CUC412Pozdravení všem.

Tak dnes rozpačitý výsledek. První půlka super, již jsem doufal že zase posunu rekord. Ale pak se to zlomilo a propadák. Také jsem v několika spojeních komolil značky a s Milanem jsem byl za blbce. Nejen, že jsem nedal ani na třetí pokus jeho značku správně, ale i číslo spojení jsem mu dal až asi na počtvrté. I Stanovu značku jsem popletl. Ale nakonec vše snad dopadlo. Jen u jednoho spojení nemám číslo a na kmitočtu byl takový binec, že ani nevím zda to bylo spojení moje. No a pileup jsem nenašel ani náhodou.

Vy 72! Zdenek 1lz

________________________________________________________________________________


Ahoj všem,

děkuji za pěkná QSO :-)
Dnes 24 QSO.

OK2PYA brutálně drtil všechno a všechny kolem :-)

Je možné v CUCu vysílat stejně jako v Nedělm závodě za značku radioklubu (OK2OCT a OK2OLS)?

VY 73!
Dan OK2CN
Ham Radio Občasník: http://hamradio.woodjust.com/

Zdravím závodnice a závodníky,

dnes větší rušení od bouřek, díky tomu i více opakování. Spojení s Robertem se povedlo bez problémů v obou etapách - díky. V obou etapách se povedlo i spojení s Milanem IF/Q. Kupodivu se mi i přes opakování a rušení povedl jeden z mých "lepších" výsledků. Díky všem za pěkný a svižný závod a vyhodnocovatelům za vyhodnocení. Těším se na spojení  v CUC 413.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W - Windom

TR4W

________________________________________________________________________________

Hezký večer přeji všem závodícím.
Podmínky se strašně houpaly. Prvních pár minut jsem tady měl signály extrémě silné. Pak podmínky spadly a ve druhé polovině to byla bída, Signály slaboučké a silné rušení. Děkuji za pěkný závod, za spojení a za vyhodnocení závodu.
73, Pepa OK1KA

OK2PYA - pileup stanice - zvolil  jsem trochu netradiční kmitočet,
hlavně kvůli lokálnímu QRM, což se ze začátku projevilo na počtu QSO,
ale zase bylo co dělat až do konce první etapy. Našlo se pár stanic, co se
po spojení neodladily, ale jinak to bylo fajn. Podmínky u mně dobré.

73, Robert OK2PYA

  Pozdrav všem a dík vyhodnocovatelům,

dnes na začátku v úseku Q-ček jsem se nemohl prosadit tak jsem bez spojení utekl a první spojení jsem udělal až ve třetí minutě, pak jsem různě spěchal a zapomenul na body zdarma u bráchy. Ale přesto nakonec 30 QSO (nepotvrzených) jsem udělal, tak čekám na error-log. Poslední vteřiny jsem nebyl vybrán v souboji už nevím s kým. Mějte se krásně a příště NSL 73 TNX OK1USP  Josef


  Nedopadlo to nejhůř, bouřka se nekonala a tak byl čistý příjem. Z OM stanic mám pouze Petera PA a Pavla IAG. Zdenku YL mám tentokrát pouze jednou, Jendu BND jsem vůbec neslyšel. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT1000MP Mark V Field , 1W out
ANT : LW  33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD

___________________________________________________________________________

Dobrý večer kamarádi, to zas byl maglajz, prvé spojení se Zdenou a záhy chtěla zas, jen aby Franta nepojal podezření. Zdeno nevím, asi to prvé spojení nedopadlo. Jinak klasika co do počtu spojení a Robert jel jak první housle. Zděnku tobě dík a nsl za týden. S hlubokým úklonem Láďa 1uhq. 

Zdravím,

dnes standardní počet QSO (27). Na začátku vysoký “rate”, pak řada zdržujících skrumáží a nakonec v zápalu boje jsem nenašel v prvním kole pile-up stn a tím jsem  pečetil nízké skoré. Ale jinak pohoda. PZJ OK1MKX/Q

Ahoj všem,

Závod dneska moc pěkný jako vždy, Roberta PYA jsem napřed nemohl najít ale nakonec se podařilo, i v chumlech jsem se sem tam i prosazoval, takže príma.

Pavlovi OM3IAG omluva za zdržení v poslední minutě, měl jsem v logu přehozená písmenka v call na aig, tak mi to neukazovalo dabl – opraveno J

Díky za všechna QSO i vyhodnocení a budu se těšit na příště, 73 Petr OK3EQ

Stále s vysokonízkou anténou, tak jsem nic moc nečekal a taky se nic moc nepodařilo, hi.
Pileup mne vzal v obou etapách, v první dokonce na první ťuk, ve druhé mne odstrkovali mocnější, ale taky jen krátce. Dík.

Kvéčkových stanic jsem slyšel víc, ale nepodařilo se mi qso se Zdeňkem DZD/Q ani s Láďou LO/Q. Zato s Pepou FKD/Q to vyšlo v obou etapách. Jednou pak s Vladimírem FII/Q, Jardou MKX/Q a Milanem IF/Q. Neuvědomil jsem si, že Milan jede na jediném kmitočtu a hned jsem na něm udělal další qso, ale snad jsem ho neblokoval dlouho.

Jinak je 26 qso takový můj normál, takže jsem celkem spokojený.

72 Jenda BND/Q