Komentáře CUC478


Tak dnes jsem opět splnil plán a dvacítka padla. Ale já také padl a po závodě jsem u TV usnul a vyhodnocení je trochu zpožděné.

Vy 72! Zdenek 1lz

__________________________________________________________________________

 Ahoj všem, a dík poředatelům!

Dnes to u mě trochu drhlo, začátek špatný a v druhé půli jsem si nedošel pro bod od bráchy. Vždy zapomenu, patří mi to. Mějte se UFB, 73 TNX OK1USP  Josef

Hezký večer přeji všem závodníkům.

Dnešní podmínky nebyly opět nic moc, q-stanice jsem měl velice slabé a velké úniky. Dnes jsem jel na W3DZZ. 

Včera večer mě kolísal signál při přijmu, tak jsem po 21 hodině večerní vylezl na střech zkontrolovat co se děje.

Na dvou místech jsem měl prodřený a skoro utržený koax RG58, tak jsem to s čelovkou na hlavě a s bolavým zubem opravoval. Snad to chvilku vydrží. Děkuji za pěkný závod a za jeho vyhodnocení.

73! Pepa OK1KA

Zdravím závodnice a závodníky,


dnes jsem začal až 5 min po začátku, a tak jsem měl co dohánět. Naštěstí rušení bylo v normálu. Pile up stanici se povedlo udělat v obou etapách bez problému - díky.

Díky za vyhodnocení a naviděnou v Holicích.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - Windom

TR4W


Hezký večer, jestli včera bylo maso, tak dnes byly dvě. Poslední spojení s Jardou bylo už dupe. Jde to nějak s kopce, obrátím stránku a už je  hotovo a nevím. Petr je na cestách, tak asi má službu Jirka, kterého tímto zdravím a děkuji za vyhodnocení. Jirka 2op jel skvěle. Díky všem a v Holicích na viděnou.1uhq.

Šlo to ale mohlo to jít ještě lépe. Opět mám plno hluchejch minut.

Všem děkuji za spojení a těším na setkání v Holicích, kde zajisté probereme otázky, zajímající všechny strany a setrváme v dlouho trvajících srdečných rozhovorech.

RIG : GM47-DZD  980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD

PS. Musím ještě poděkovat za spojení CUCákům, kteří se zúčastnili nedělního masoxu s ručními klíči velmi prapodivných tvarů. Byl to zážitek. Ale když se dá vysílat i na přizpůsobenou vařenou nudli, proč by to nešlo klíčovat s tím, co dům dá.

Podařilo se mi s Jirkou NAJ, Lubošem FGD, Jenem SRO, Honzou MNV, Láďou UHQ, Toníkem DOR, Standou HCD a Júliusem CG.