Zdravim vsechny zavodniky,

signaly v Praze ted celkem bez ruseni - nesviti poulicni osvetleni, ale podminky velmi kolisajici - v druhe etape jsem nenasel OK2BNF, i kdyz jsem se dost snazil a tim i dost zdrzel

73 Jirka OK1OAHezký večer přeji všem závodníkům. Podmínky docela kolísaly. Zarazily mě zmatky s pileup stanicí, a některé stanice, které udělají spojení a pak se ptají na značku.  opakuje se to docela často. Děkuji za pěkný závod a za jeho vyhodnocení.

73! Pepa OK1KAKezký velikonoční pozdrav všem.

Tak dnes zase budou stupně vítězů za 3 body. V druhé etapě jsem dlouho hledal pileupovou stanici. Boj trval 8 minut a v posledních vteřinách se zadařilo. Jinak mne zaskočila neznámá značka - OK1MNV, ale nějak jsem to pobral. 

Naslyšenou za týden. 72! Zdenek 1lz  Pozdrav všem a dík pořadatelům!

Všem pozdrav při Velikonočních dozvucích. Dnes bylo na mě nějak husto a tak někdy jsem až ztrácel přehled. Konec jsem totálně prokoučoval, ale jinak vše snad OK. TNX 73 OK1USP  JosefAhoj,


Velikonoce byly příležitostí se kouknout jak se CUCákům daří na bandu. Skvělé, živo a veselo. Děkuji všem za QSO, 73 WA.


RIG FT 817, 1W, ANT delta loop 86m, log TR4W.Zdravím závodnice a závodníky,

dnes dobré podmínky, spojení se Standou bez problémů v obou etapách - díky. Po delší době se povedlo i spojení s Petrem WA a rovnou přelomové. Nepovedlo se mi dokončit spojení se Zdenkem DZD, kdy mě v polovině spojení mázla silnější stanice - škoda.

Krásný zbytek velikonočních svátků přeje Láďa OK1LO/QAhoj všem,

děkuji za  qso a za vyhodnocení závodu.

Užívejte jaro

82+PZ Láďa  OK2BLDZdravím závodníky i vyhodnocovatele a posílám deník cuc511. Ve druhé etapě jsem marně hledal ok1if??

ok2pkt RomanZdravím všetkých,
 
tak mám za sebou moju prvú účasť v CUC a musím povedať, že QRP má svoje čaro. Signály staníc, vrátane /Q v pohode čitateľné, protistaníc na 2x15 min dostatok. Celkom mi prišlo zvláštne, že častokrát  na moju CQ  aj 2 min nikto nereagoval. Nuž, tcvr stiahnutý na 5w s mizernou anténou asi majú svoje limity, hi.  Každopádne, teším sa nabudúce.
Milan/ OM2KI


Pozn. vyhodnocovatele: Vítej Milane, jsme rádi, že jsi to v CuCu zkusil a že vydržíš. CW je prostě ta pravá komunikace :-) , WA