Zdravim vsechny zavodniky,

dnes na rozdil od vcerejsiho NZ jsem musel jet z Prahy. Podminky byly proti NZ uplne super, az na ten problem, ze se s tou moji prazskou antenou nedovolavam. Na CQ skoro nic a v dovolavani jsem obvykle druhy. Tak nezbyva, nez zavidet tem co na CQ volaji i tri stanice. Slysel jsem snad vsechny zvyhodnene stanice, ale vzdy byl nekdo prede mnou a taky jsem slysel slusne mnozstvi Q stanic - stejny problem, v dovolavani obvykle druhy.

73 Jirka OK1OAZdravím závodnice a závodníky,


dnes o trochu lepší podmínky než ve včerejším NZ. Pepa 1AY byl jako pile up krásně slyšet a spojení se povedlo v obou etapách bez problémů.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
Zo začiatku preteku som si myslel,že už je nový čas( zimný ) potom po pár minutách som počul Niku OM8KW .Ten útlm bol značný, postupne sa to otváralo a ku koncu preteku to bolo to isté,Blízke stanice v presluchu a od Budejovic hore to už bolo zase dobré.Už aby sa ten čas posunul, v tomto období to bude ešte horšie..Všetci to máme rovnaké,  ďaleký východ a ďaleký západ to má lepšie ,ako my v strede chumlu.

Všetkých zdraví Peter,OM3PAAhoj všem,

dnes poněkud lepší podmínky , než v Nedělní závodě.Na výzvu jsem moc úspěch neměl.

Díky za qso a za vyhodnocení.

73+PZ  Láďa OK2BLD
Pozdravení všem.

Tak dnes hodně rušení a hodně překlepo. Nakonec ale upocených 20 QSO. Jedno číslo jsem přeskočil v zápalu boje.

Vy72! a naslyšenou zase v pondělí. Zdenek 1lz

PS.: Omlouvám se za chybné číslo kola na webu.Ahoj všetkým,
 po dvoch náročných  kontestových víkendoch (CQWW SSB a A1 MMC)  konečne relax z pohodlia domova.  Podmienky slušné, bez problémov čitateľné aj stanice, ktoré inokedy ledva počujem, Občas som sa zaplietol do zhluku staníc, ale inak to celkom išlo. Uvidíme, na aký výsledok to bude stačiť.
 
73, Milan OM2KIAhoj,

v příloze zasílám log.cbr ze závodu CUC 04.listopad.2019.  

Dnes jsem zkusil smyčku 86 m, ale  moc to nepomohlo .Byla to bída s nouzí.

 Díky za vyhodnocení , pozdrav všem závodníkům a naslyšenou příště.


73 a hezký den


Tony OK1DORZdravím závodníky

Dnešní podmínky byly proti včerejšímu závodu výborné,podařilo se mi i celkem dost /q stanic.Díky všem za spojení i za vyhodnocení a těším se příště nsl.

73! ok2pkt Roman73 / 88 !


Nika OM8KWPřes mizerný podmínky to pro mne bylo to lepší kolo. V Nedělním závodě to byla katastrofa, téměř nic jsem neslyšel a tak jsem si nedělal o pondělních podmínkách velké iluze .
Všem děkuji za spojení.RIG : GM47-DZD  980mW outANT : LW 34mruční klíč73!Zdeněk  OK1DZDDik za pekny zavod


OK7DR