CUC 78
Tak další kolo máme za sebou.

Tohoto kola se zúčastnilo 56 stanic. K vyhodnocení došlo 47 deníků tj. 84%. Soutěžní potenciál je 3,667.Tento týden se více stanic zařadilo do druhé ligy. Škoda, že mezi nimi je i Milada OK1KI a neboduje v kategorii YL. Po odchodu Zdeny do kategorie 500mW zůstala v této kategorii jen NIka OM8KW a nemá tak s kýnm soupeřit.
Chyby v denících:
Potěšitelně se značně zlepšila kvalita posílaných deníků. V podstatě není třeba nic opravovat. Všechny deníky správný formát a občas nějaká drobná chybička, většinou překlep v čase.

Výsledky 78. kola

Tabulka ACP po 78. kole

Vaše komentáře
Milan OK1IF poslal obšírnější komentář k měření skimmeru OL5Q. Tento jsem zařadil pro přehlednost zvlášť. Komentář je uložen zde .

Výsledek kvízu: Kvízová otázka byla zařazena na doporučení našeho myslitele a duchovního otce CUCu Járy Cimrmana. OK1FHI správně a obšírně odpověděl (viz.: komentáře) a proto se umístil na 1. místě. Blahopřeji. Slíbené ceny se dočkáš....někdy. OK1MNV v první várce došlých logu také v komentáři odpověděl, ale bohužel špatně. O vysoké kvalitě CUCu nelze pochybovat a nesrovnával bych s PA, SSB ligou a jinými, také kvalitními závody národních rozměrů.
Když tak pokukuji po výsledcích, skutečně jsme mezinárodním závodem. Jezdí stanice ze Slovenska a jak jsem si všiml v komentáři OK1MNV, tak i s 8kW, nebo to byl prefix? HI.

Doufám, že všichni Cucáci mají smysl pro humor a komentáře v duchu našeho patrona nikoho nenaštvávají.
Nyní tedy již s určitostí můžeme konstatovat, že CUC je skutečně velkým mezinárodním závodem. Další komentář OK2ABU to jen potvrdil. Je to potěšitelné a JdC má velikou radost.

CUL78
OK1IF_CUL78.wav
OK1FHI_CUL78.mp3

Jak nás slyšel skimmer

CUC 78Kvízová otázka jednoho z vyhodnocovatelů:
Proč mám dojem při pohledu na výsledky minulého kola, že CUC byl zařazen do kategorie "mezinárodních amatérských závodů".
Své odpovědi posílejte spolu s deníky z kola 78 v komentářích. Nejlepší odpovědi budou možná odměněny na akci v daleké budoucnosti.