CUC180 je vyhodnocen......  29.10.2012
vyhodnocuje 1lz

Poslední letošní pondělní kolo je minulostí. Příště v neděli, nezapomeňte.
Tak s tou změnou času avizovaná kalamita, podle došlých deníků, nenastala.
Celkem došlo k vyhodnocení 42 deníků. Podle nich se tohoto kola zúčastnilo  47 stanic. Soutěžní potenciál je 3.067.
Po dlouhé době se k nám vrátil Petr OK2CQR. Petře, vítáme. Stejně tak mezi  nás vítáme i další stanice, které naší cucáckou rodinu rozšířily.
Po tomto kole se změnila i tabulka ACP. Počet uvedených stanic se zvýšil o nové stanice.

Příspěvek vyhodnocovatele a (ne)závodníka:
Ve vašich komentářích, k tomuto kolu i kolům minulým, zazněly zmínky o porušování podmínek závodu, nedodržování sprintu, volání ještě během spojení. Mohu mluvit za sebe, ale přesto si myslím, že lze říci za všechny. Bereme závod jako zábavu. Zcela jistě nemá nikdo zájem poškozovat protistanice voláním na kmitočtu,kde probíhá spojení. My slyšíme stanici ,ale jiný ji nemusí slyšet. Tak zavolá. Jelikož jedu na poměry velmi pomalu, tak volám a než dokončím volání své značky, stanice kterou volám již dokončuje dávání reportu jinému, rychlejšímu. A také je to o podmínkách. Jedu poctivých 5W a přesto mne skimmer už jistě tři měsíce nezaznamenal. V některém kole slyším Petra OM3PA s 5W 59+ a v jiném se 100W vůbec. Kdyby nám podmínky neznepříjemňovaly život, byla by to nuda. Každý se můžeme v zápalu boje dopustit chyb, ale věřme, že nikdy to není s úmyslem někomu škodit, nebo si vybojovat lepší pořadí. Berme to tak a neznepříjemňujme si závod hledáním chyb na druhých. S dodržováním podmínek i hamspiritem se musíme vyrovnat každý sám. Ať nám CUC zůstane na dlouho hezkou zábavou. Zdenek.

Celkové výsledky

Vaše komentáře

CUL180
OK1IF_CUL180.wav

Tabulka ACP po CUC180

Jak nás tentokrát slyšel skimmer OL5Q

Skimmer se nekoná, nějaký problém. Zaznamenal jen 5 QSO.Jako pileup se tentokrát přihlásili dva operátoři. Losem jsem vybral Jendu OK2BND. Předpokládám, že zájem Radka OK1FHI bude trvat i pro CUC181.
Pozor!
Poslední kolo v pondělí. A nezapomeňte si nastavit hodiny na normální čas, letní je již minulostí.

Tabulka preferencí pro cuc 180
Adva _CUC180