CUC252...... 7.4.2014
vyhodnocuje lz

!!!!!Pozor změna!!!!!

Cucácké sdělovací kanály pracují bezchybně. Díky tomu mohu jménem naší CUCácké rodinypopřát ke kulatému výročí naší věrné spoluzávodnici Zdeně OK2BBI, nebo také OK5YL. Nevím jak Zdenu potěší a jak soutěžním polem zamíchá změna, ke které jsem se rozhodl. Pohled na tabulku preferencí vám sdělí, že dárek, který Zdeně jménem všech CUCáku dávám, je ohodnocení její stanice 10 body. Nelekejte se, že tam uvádím obě značky, nevím pro kterou se Zdena rozhodne a tak to bude pro nás překvapení. Zdena není pileup a tak pojede sprintem, aby nám to neudělala snadné.

Zdeno  vše nejlepší k narozeninám, zdraví a spokojenost v rodině a na bandech jen hezká spojení.

Milí CUCáci,

všem Vám moc a moc děkuji za přání k mým 80.narozeninám. Teď už mě vzhledem k mému "MLÁDÍ" respektujte a berte na vědomí, že jsem vyšla školu "BEZ GOOGLU".

Původně jsem chtěla jet CUC jen symbolicky - 5 spojení - ale protože mě vedení CUCu dalo tak

"Danajský dar", třebaže společensky znavená (narozeniny přesně v den CUCu), jela jsem normálně a tak prosím o omluvení všech chyb. Nechtěla jsem Vás obrat o body a každá změna

v CUCu je prima povyražení.

Tak ještě jednou díky, posílám za to moji vzpomínku na mládí.    Zdenka ok5yl/ok2bbiK vyhodnocení došlo 43 deníků. (V logu OK1FLT ve spojení s OK5MM špatně čas. praveno vyhodnocovatelem.) Program vyhodnotil 1123 spojení. Sděluje, že nás tentokrát bylo 43. Soutěžní potenciál 2.800.
Při vyhodnocování jsem si uvědomil, jaký "dárek" jsem Zdeně dal. Všichni co jsou normálně za ní, ji měli možnost díky zisku 2x 10 bodů předstihnout. 20 bodů se nedá lehce nahnat. Hi. Ale Zdena to zvládla a hezky si zavysílala a dokázala nám, jak je vynikající operátorka. V ACP samozřejmě nebude poškozena. Zdeno, zkusila sii tlačenici a jistě se v některém dalším kole přihlásíš na pileup a zkusíš si 100 W a pevnou frekvenci.

Celkové výsledky

Tabulka ACP po CUC252

Vaše komentáře
 
Jak nás slyšel skimmer


Jak na CUC152Tabulka preferencí
Na pileup se přihlásil OK1DDQ