CUC306...... 4. 5. 2015
vyhodnocuje lz

Další kolo máme za sebou. K vyhodnocení došlo 30 deníků a bylo nás bylo 41. Program vyhodnotil 973 spojení.  Soutěžní potenciál je 2.667.

K vašim komentářům:
V komentářích zazněly dva protichůdné názory. Jednak aby se dávala celá značka a naproti tomu, že to není třebaq a ani není v podmínkách závodu. Není to tam a tvůrce podmínek nemůže odladit všechny případné možnosti sporu. Ale řešilo se to tu již v minulosti a tehdy bylo řečeno, že stanice má dávat celou značku. Jistě je to pro někoho zdržení a vidí to jinak. Já nejsem skutečně závodník a jezdím jen pro radost z vysílání, bez ohledu na výsledek. Mohu tedy jen odhadovat to co nyní píši. Pokud začneme dávat jen sufix, tak přispějeme jen ke zmatkům ve tlačenici. Nakonec bychom mohli dávat jen poslední písmeno značky. Q má jen Stano a tak proč celé.
V závodě se mohou vyskytovat náhodné stanice a jak tedy z  JD rozliší zda se jedná o OK1JD, nebo OM4JD? Obě značky se tu vyskytují.
Myslím tedy, že bychom v místech kdy není v podmínkách přesně stanoveno, vycházet z toho, co lze předpokládat. Pokud bude větší zájem, můžeme podmínky doplnit. Ale nakonec myslím, že všichni jezdíme pro zábavu a není nutno zde neustále řešit i uměle vytvářené problémy.
Přikláním se za sebe, abychom i bez určení v podmínkách závodu používali celou značku. Je to slušné zejména k nám na konci spektra a /Q, kdy nám to pomůže zejména v tlačenicích.
Toto je můj osobní pohled a omlouvám se těm, kteří mají názor jiný.
A závěrem jako vždy: Buďme ohleduplní, velkorysí a nekažme si fajn zábavu žabomyší válkou.

Celkové výsledky

Tabulka ACP po CUC306

Komentáře CUC306

Jak nás slyšely skimmery

CUL306
OK2BND_CUL306.mp3
OK1FGD_CUL306.mp3


Jak na CUC306
Tak na pileup je dána stanice OL750CB (op. OK1DCS)