CUC370
vyhodnotil OK2WA, poslední update 27.7.2016   22:35


CUC370 celková statistika:

Stanic celkem 42
Došlých deníků 32
Vyhodnocených spojení 904
Závodní potenciál 2,733


Výsledky

V tomto kole byly nějaké problémy s web udělátkem pro vytváření logů a obecně s doručováním logů.

Zdenek 1LZ k tomu píše:
"Ahoj Petře. Mluvil jsem s Petrem OK2CQR a slíbil se na to podívat. Ale on je hodně vytížený a tak nevím jak to stihne. Prosím dej na web informaci, kdyby to příští týden nešlo, tak generátor ten soubor vytvoří, ale neodešle ( Je problém s odesláním na adresu. Na obrazovce ale nad hláškou Error je vygenerován log v textové podobě. Když si zkopírují a uloží do textového editoru a pošlou, jistě si s tím Luboš poradí. Jedná se o jen několik málo lidí. á bych to udělal všem, ale budu na dovolené a bet počítače. Ale možná to do neděle Petr opraví. "

Tabulka ACP

Komentáře

Skimmery

Ke skimmerům: Robert PYA napsal:
"Vzhledem k tomu, že o mém postupu v ACP bylo v tomto kole díky náskoku rozhodnuto, a tedy chyběla motivace, rozhodl jsem se vyzkoušet, jaký bude rozdíl při použití 100W. 100% úspěšnost v dovolávání, a 47 QSO. Omlouvám se všem za tuhle "ptákovinu". Deník mohu poslat jako "check log", pokud bude mít pořadatel zájem, v každém případě mimo soutěž."
 
Napadlo mně srovnat Robertův a můj ( WA ) záznam ze skimmerů. A dalo to zajímavý výsledek. Robertova anténa je průměrně o 4,26 dB lepší ve stejném čase a při stejném výkonu a ani naše vzájemná vzdálenost nehraje vzhledem ke vzdálenosti skimmerů roli.

Myslím, že toto jednoduché měření utne všechny diskuse o výkonu, v případě, že bychom oba jeli v kategorii VLP bude tento rozdíl hodně znát a bude mít zásadní vliv na výsledek

  Porovnání OK2WA a OK2PYA / 100WCUL 370

OK1FGD CUL 370

OK2WA CUL 370

OK2BND CUL 370


Jak na CUC 370